פיסול אף

פיסול אף ללא ניתוח והבחירה של טיירה בנקס

טיירה בנקס חושפת שעברה ניתוח פלסטי לתיקון האף. “תתקני או תתהלכי בגאווה – אני חושבת שנשים צריכות להיות מסוגלות לעשות את שניהם”, היא ממליצה לנשים ששוקלות לעבור פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח

טיירה בנקס חושפת בגדול את ניתוח האף שעברה בשלב מוקדם בקריירה שלה, בספרה החדש “Perfect Is Boring”. בספר מספרת בנקס כי כשהייתה בת שלוש בערך שברה את אפה, אבל מעולם לא קיבלה טיפול מכיוון שלא הרגישה שום כאב. יחד עם זאת, השבר גרם לה מספר בעיות בהמשך הדרך.

ככל שבנקס התבגרה האף שלה “צמח הצידה” והיא “נהגה לגרד אותו ללא הרף”. לאחר בדיקה של רופא ושכנוע מצד מאפרת שעבדה איתה, החליטה בנקס על ניתוח אף. הרופא גילה שבנקס שברה את אפה כילדה, היא אומרת, אבל השבר לא השפיעה על איכות הנשימה שלה. היא העדיפה לתקן את השבר ולבצע את מה שהיא מכנה בספר “ניתוח קוסמטי / רפואי”.

לא עברה פיסול אף ללא ניתוח

על ההחלטה של בנקס לחשוף את הניתוח דווקא עכשיו היא מסבירה ב”אחריות לומר את האמת על המראה שלי. היופי הטבעי אינו הוגן”,  אמרה “אני ממש מרגישה לא נוח כשנשים שזכו ביופי טבעי שופטות אשה אחרת שעוברת הליך כלשהו”. בנקס, שהביעה תמיכה בניתוחים פלסטיים בעבר אמרה בשנת 2012 “אני מתעבת את זה שדוגמניות אומרות ‘אה, ניתוחים פלסטיים זה דבר לא נכון’. על מה את מדברת? זכית בהגרלה הגנטית”.

בסופו של דבר, טיירה סבורה שההחלטה לעבור (או לא לעבור) ניתוחים פלסטיים היא אישית, ולא עומדת לשיפוט. “תתקני או תתהלכי בגאווה – אני חושבת שנשים צריכות להיות מסוגלות לעשות את שניהם, את רוצה שיער שזור, בסדר, את רוצה גבות קבועות, גם זה בסדר, אנחנו כנשים צריכות להפסיק לשפוט”.

אם אתם רוצים לשפר את מראה האף שלכם וחוששים לעבור ניתוח, כדאי לכם לדעת כי ברשת אמריקן לייזר אנו מבצעים הליך של פיסול אף ללא ניתוח, המשפר את מראה האף ללא צורך בכירורגיה, באמצעות הזרקת חומרי מילוי טבעיים והפיכים.

כדי להיראות נפלא לא צריך בהכרח לעבור תחת סכין המנתחים. למידע נוסף על טיפולי יופי, על פיסול אף ללא ניתוח, מילוי קמטים או על הקפאת שומן באמריקן לייזר, התקשרו אלינו: 170070760 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר