אודות

אודות רשת אמריקן לייזר

אמריקן לייזר הינה הרשת המובילה בישראל בתחום האסתטיקה המספקת טיפולי הסרת שיער בלייזר בהתאמה אישית, והסרת משקפיים בלייזר. סטנדרטים גבוהים, בקרה קפדנית, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת ממקמים את הרשת בצמרת מרכזי האסתטיקה בארץ ובעולם.

פיתוח ומחקר הם אבני היסוד של הרפואה האסתטית, ולכן אנו מקפידים להתעדכן בפיתוחים הטכנולוגיים הרפואיים החדשניים ביותר. אנו מקיימים קשרים מקצועיים שוטפים עם מרכזים רפואיים יוקרתיים בחו"ל, תוך בחינה ולימוד מתמיד של צרכי וחלומות לקוחותינו ויישום של מיטב החידושים והשיטות ליתן מענה לצרכים אלו. כל זאת, במטרה להעניק ללקוחותינו את המוצרים והשירותים הטובים והמתקדמים ביותר. מעמדנו בצמרת המרכזים האסתטיים בארץ מחייב אותנו להביט כל העת קדימה, ולהיות הראשונים והטובים ביותר בתחום.

אנו מקפידים על שירות לקוחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ברמה הנהוגה במרכזים רפואיים יוקרתיים בארה"ב ובאירופה. החל בשלב הייעוץ, דרך הטיפול והפיקוח הרפואי, המקצועי והאמין, המשך בשימוש במכשור הרפואי המתקדם מסוגו, חדרי טיפול משוכללים ומרווחים, ועד לתוצאות האסתטיות המושלמות, לשביעות רצונכם.

20

שנות פעילות

450

עובדים

500,000

לקוחות

18

סניפים

אמריקן לייזר נמנית עם רשתות האסתטיקה הותיקות בישראל, הפועלת כבר כ-20 שנים ומספקת מקום עבודה
לכ- 450 עובדים ומטפלת במעל 500,000 לקוחות.
לרשת 18 סניפים הפרוסים בכל הארץ. עובדי החברה כוללים רופאים, מטפלות מוסמכות, מזכירות קבלה, אנשי אדמיניסטרציה וניהול.

חזון החברה

  • לטפל בכאביו וצרכיו האסתטיים של כל אדם.
  • להעצים את שביעות רצונו של הלקוח וביטחונו העצמי, לתדמיתו בעיני עצמו והסביבה.
  • להוביל את תחום האסתטיקה בקידמה טכנולוגית, חדשנות, תוצאות ושירות.

אנחנו מספקים שירותים ומוצרים איכותיים הנותנים מענה לצרכיהם וחלומותיהם האסתטיים של קהל לקוחותינו.

 

ערכי אמריקן לייזר

מקצועיות
אנו נחושים להיות הטובים ביותר בתחומי הפעילות שלנו, להתקדם ולהוביל באופן מתמיד את השוק בו אנו פועלים. איננו מתפשרים על איכות אנשינו ומתמידים בהכשרות והדרכות, סדנאות והשלמויות לכל הצוותים המקצועיים. אנו מעסיקים את מיטב הרופאים המובילים, בעלי ניסיון, ידע ועבר רפואי ללא רבב ומתגמלים את עובדינו על סמך הישגיהם. אנו מחויבים לחדשנות למען הגשמת חלומות לקוחותינו ומשפרים ללא הרף את הטכנולוגיה שברשותנו.

יושרה
אנו פועלים על פי חוק תוך מתן ביטוי לערכי החברה. אנו מקבלים החלטות על סמך נתונים מבוססים וללא משוא פנים.

אמון ובטחון
אנו מכבדים ונותנים אמון ביכולות ובכוונות של עמיתינו, ספקינו ולקוחותינו, ונוהגים בהם כפי שאנו רוצים שינהגו בנו. אנו מייצרים סביבת עבודה המבוססת על אמון הדדי ומאמינים כי היא בונה ביטחון בקרב לקוחותינו.

היסטוריה אמריקן לייזר

1999

לשוק שהיה צמא, לשוק שחיכה ל"אמריקה" – ניתן המענה הישראלי המשלב בתוכו ביטחון, הוגנות ואמינות.
הסניף הניסיוני הראשון של הרשת הוקם בעיר היין, ראשון לציון, בשנת 1999. חדר הייעוץ שימש גם כחדר המנהלת וחדר נוסף שימש לביצוע טיפולי הסרת שיער בלייזר.
ההיסטריה וההצלחה היו כה גדולות עד כי במהלך השנה נוספו עוד חדרי ייעוץ בתל אביב ולקוחות הופנו לביצוע הטיפולים בראשון לציון. כמו כן, נפתח הסניף בקריות.

2001

בסוף שנת 2000 הוחלט על הרחבת הפעילות גם לתחום הסרת משקפיים בלייזר. עם מכשיר ראשון ויחיד מסוגו במדינת ישראל, אלגרטו 250, ועם הרבה תעוזה וחוצפה שיש רק לישראלים, נבחרו שפני ניסיון מיתולוגיים: ירון בן אבי, רפי ג'עאן ועוד שוטר מלוד… ללמדכם כי אנחנו לא מפחדים להתעסק גם עם אנשי החוק… אנחנו מקצוענים!!!
כולם דרך אגב, מרוצים, עד היום…
במהלך 2001 צצו סניפים נוספים (רעננה, נתניה וב"ש), מהדרום ועד לצפון והג'ינגל של אמריקן לייזר "1-700-70-70-60" נשמע בכל בית בישראל.
בסוף שנת 2001 נפתחה בראשל"צ מרפאת השיניים הראשונה מסוגה בישראל הנעזרת בטכנולוגיית הלייזר.
המרכזייה קרסה מעומס הטלפונים, תורים השתרכו בסניף וסימנו כי הדבר החם הבא כבר בפתח ומרפאות שיניים שוכפלו לכלל סניפי הרשת.

2002 ועד היום

עם השנים גדלנו, השתכללנו והתרחבנו. ב- 2003 נפתחו סניפי טבריה, חיפה וירושלים.

כיום לאמריקן לייזר 18 סניפים הפזורים ברחבי הארץ (טבריה, חדרה, חולון, קריות, חיפה, רעננה, נתניה, פ"ת, ת"א, קריית אונו, ראשל"צ, חולון, בני ברק,רחובות, ירושלים, אשדוד, ב"ש ועפולה) המעניקים ללקוחותינו מגוון שירותים וטיפולים מתקדמים בתחומי הסרת שיער, הסרת משקפיים וטיפולים אסתטיים לגוף ולפנים.

 
Back to Top