הקפאת שומן

חיטוב הגוף באמצעות הקפאת שומן – הסוד של אדל בספלוב

קרה לכם שתהיתם איך הבחורות הכי חטובות בשטח שומרות על גזרה לוהטת? אדל בספלוב חושפת את הסוד שלה ומגלה שעברה הקפאת שומן באמריקן לייזר.

חייה של אדל בספלוב, הדוגמנית והכוכבת אמנם נראים מושלמים, אבל טבעי שאפילו אדל תרצה לעבור שינוי קטן כדי להרגיש אפילו יותר טוב עם עצמה. אדל הגיעה אלינו לרשת אמריקן לייזר, כשהחליטה להגיע לתקן משהו שמציק לה הרבה זמן – עודפי שומן קטנים ומטרידים שאי אפשר להיפטר מהם באמצעות פעילות גופנית ותזונה טובה.

“את לא חייבת להיות בחורה מאד מלאה?” שאלה אדל את ד”ר חגי בצר מאמריקן לייזר כשהגיעה אלינו לטיפול. “יש אזורי שומן שגם אם את הכי רזה בעולם, קשה מאד לעבוד עליהם בשביל להעלים אותם,” סיפרה לו אדל לרופא על מה שמציק לה, והתייעצה עמו.

“אלה בדיוק המקרים שבהם הקפאת שומן מטפלת בהצלחה יתרה”, השיב לה ד”ר בצר, “למעשה אנחנו מעדיפים אנשים לא מאד שמנים. טיפול של חיטוב הגוף באמצעות הקפאת שומן בקור מיועד לאנשים שנמצאים בסך הכל במקום טוב עם הגוף שלהם, ויש להם צמיג, שיש מי שקוראים לו ‘שניצל’, שלא מצליחים להיפטר ממנו. הטיפול הוא בדיוק לאנשים כמוך שיש להם את המעט שומן הזה. אחרי שעושים את זה רואים במקרים רבים שינוי מאד-מאד משמעותי, זה נועד לסייע לך אבל חשוב להדגיש שזה לא תחליף לתזונה נכונה”.

הקפאת שומן – יופי של מדע

לא פעם ההמצאות הכי גדולות נולדות הכי במקרה. זה גם המצב בכל הקשור להליך קפאת שומן בלייזר. המצאה זו נולדה לאחר שחוקר אמריקני הבחין שנפח הלחיים של ילדים שמרבים לאכול שלגונים, יורד. הגילוי הוביל לפיתוח שיטת טיפול בטוחה ויעילה, שבה התנסו כוכבים רבים, מהקרדשיאנס ועד למריה קארי.

“לא משנה כמה ספורט אני אעשה וכמה תזונה אני אשמור. אני עושה ושומרת”, אומרת אדל, “לאחרונה התחלתי להתאמן ממש, פעם לא הייתי מתאמנת. בא לי לחטב את עצמי. המאמנת אמרה לי שיש אזורים שאי אפשר להעלים את השומן בהם. בצד, בירכיים, בבטן, יש מצבורי שלא משנה כמה ספורט תעשי, הם לא יתחטבו”. בדיוק לשם כך, מיועדת הקפאת שומן. מדובר בטיפול לא פולשני ולא כואב, טיפול שניתן לעשות במרפאות אמריקן לייזר במכשיר הטכנולוגי המתקדם ביותר.

השומן שהוקפא מתפרק ומתנקד החוצה מהגוף: “הרעיון הוא שברגע שמריצים את התהליך הזה, הגוף קולט את השומן בצורה טבעית”, מסביר בצר, “הגוף משחרר אותו דרך מערכות הלימפה, שזה בעצם מערכות הניקוז של הגוף. ואז זה מופרש החוצה בשתן, זה מה שיפה בתהליך, אין שום דבר טראומטי”.

למידע נוסף על הקפאת שומן ברשת אמריקן לייזר ולפגישת יעוץ ללא תשלום, התקשרו אלינו לטלפון 1700707060  או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.