פיסול אף ללא ניתוח

אמריקן לייזר / טיפול פנים וגוף / פיסול אף ללא ניתוח

איך מקבלים פיסול אף שתמיד רציתם ללא ניתוח?

מעוניינים לשנות את מראה אפכם – אך חוששים מניתוח פלסטי? הכירו את הפתרון המושלם עבורכם: פיסול אף באמריקן לייזר, המשנה את מראה האף באופן בטוח, משתלם והפיך תוך 20 דקות בלבד

תמיד חלמתם לשנות את מראה אפכם, אבל אתם חוששים מניתוח פלסטי? פתרון חדשני מבית “אמריקן לייזר”, מספק מענה עבורכם – פיסול אף ללא ניתוח. ההליך – פיסול האף באמצעות הזרקת חומרי מילוי, מאפשר לשנות את צורת האף, לטשטש גבנון, סלידה מוגזמת ועוד. ההליך הינו הפיך וזריז, נמשך כ-20 דקות בלבד, מתבצע ללא ניתוח והרדמה, באופן בטיחותי וללא זמן החלמה ממושך.

אנשים רבים מוטרדים ממראה אפם, אך לא עד כדי כך שיסכימו לעבור ניתוח אף. אחרים חוששים שהתוצאה תהיה בולטת ובלתי מחמיאה, או פשוט נרתעים מהעלות הגבוהה של ניתוח פלסטי. עבור כל אלו, ההליך החדשני מספק פתרון מהפכני.

פיסול אף – אמנות הגשמת החלומות

ד”ר חגי בצר, אחראי תחום פיסול הפנים ב”אמריקן לייזר” מספר: “המטופלים מגיעים אלי לפגישה אחת, שבמהלכה מתבצעת הזרקת חומרי מילוי מתאימים, בעיקר חומצה היאלורונית בדרגת סמיכות גבוהה. במידת הצורך אנו משתמשים גם בבוטוקס. כמו כל עבודה בהזרקה, פיסול האף הוא תרגיל של משחקי אור וצל, פרופורציות ותיקונים. הטיפול קצר ופשוט ביותר וניכר שינוי במקום. ההחלמה זריזה מאד, תופעות הלוואי מועטות ומדובר בהליך הפיך לחלוטין.”

לאחר כשבועיים, נהוג לבצע פגישת מעקב לרווחת המטופל. תוצאות הטיפול עמידות לכשנה-שנתיים מאחר שבאזור האף אין תנועתיות רבה. “אמריקן לייזר” מציעה למטופליה אחריות של שנה על התוצאות, הכלולה בתשלום. גם מבחינה כלכלית, מדובר בפתרון כדאי!

פיסול אף ללא ניתוח

 

פיסול אף – לצאת מהקליניקה עם דמעות של אושר

כשטיפול פשוט מציע פתרון זריז לבעיה כה בולטת, אין פלא שהלקוחות מביעים שביעות רצון רבה: “יש אנשים שהנושא מאד משמעותי בחייהם וחששו מניתוח אף. השינוי הזה מאד דרמטי עבורם. כשהם מסתכלים במראה בפעם הראשונה אחרי הטיפול יש להם דמעות של אושר בעיניים”, מתאר ד”ר בצר.

“נערה בת 17, למשל, הגיעה אלי עם אמה. היא קיבלה באפה מכה כשהייתה בת 7 ומאז אפה היה עקום.  מדובר בנערה יפהפייה, אך צורת אפה הפריעה לה. מפאת גילה, היא חששה לעבור ניתוח פלסטי. כשהיא גילתה את אפשרות פיסול האף באמצעות הזרקה, היא הגיעה עם אמה ושתיהן היו בשוק מהתוצאה ופשוט לא האמינו שנמצא פתרון כה פשוט לנושא שהעסיק אותן שנים. הן התרגשו מאד ובהמשך סיפרו שהטיפול שיפר את הביטחון העצמי של הנערה. ההליך הזה מדגים את הצדדים הטובים של הרפואה האסתטית במיטבה.” מסכם ד”ר בצר.

למידע נוסף, לתיאום תור לטיפול או לפגישת ייעוץ ללא תשלום, הקליקו.

Back to Top