חיטוב הגוף

חיטוב הגוף והפנים משפיע על התדמית שלכם

מחקר חדש חשף כי אחוז השומן בפניכם משפיע על התכונות שמייחסים לכם המתבוננים בכם. לפני שתעבדו על חיטוב הגוף, קראו את המאמר הבא

חיטוב הגוף

נדמה שהפנים האנושיים טומנים בחובם אינסוף רמזים ומידע. ארשת הפנים שלנו משקפת תכונות כגון כוח פיזי וגודל, ומרמזת על רמות הורמונליות ועל אחוז שומן הגוף. את המידע הזה, מפענח המתבונן באופן אינסטינקטיבי, ללא מחשבה.

אולם כיצד אנו מבצעים את הפיענוח הזה? חוקרים אוסטריים הצליחו לקדם את הבנת הנושא בעזרת מחקר מיוחד. באמצעות מודלים מתמטיים הם יצרו פרצופים מלאכותיים ושינו בהם תכונה אחת בכל פעם, כשהם חוקרים את השפעתה החברתית. בעזרת המחקר ביקשו החוקרים להסביר כיצד מתבצעת תקשורת אנושית ועל מה מבוסס הרושם הראשוני שיוצרים בני האדם יוצרים על האנשים שפוגשים בהם.

חיטוב הגוף ישפיע על תפישת הדומיננטיות?

העבודה של צוות החוקרים מאוניברסיטת וינה קובעת כי אחד האלמנטים היוצרים את הרושם של דומיננטיות אצל נשים הוא אחוז השומן בגוף. כדי להגיע למסקנה זו יצר הצוות פרצופים באמצעות תוכנת מחשב, המאפשרת לשנות בהם תכונה אחת באופן הדרגתי. הם יצרו פני אשה שהיו רזים, נורמליים או דשנים. בהתבסס על פנים ממוצעים עם 23% שומן-גוף, העלו החוקרים את אחוזי השומן כלפי מעלה ומטה באופן הדרגתי. החוקרים יצרו 275 פרצופים, בגילאים שונים, והציגו אותם להערכה בפני קבוצת המיקוד.

התוצאה הייתה ברורה: צעירים או זקנים, ככל שאחוז שומן הגוף היה גבוה יותר, יוחסו לאדם שמאחורי התמונה דומיננטיות וגבריות ברמה גבוהה יותר. אדם בעל מבנה פנים רזה נתפס ככנוע יותר, ומצד שני, מבנה הפנים הממוצע נחשב למושך ביותר.

בשלב הבא ינסו החוקרים להתמקד בהתנהגות ביולוגית, אנתרופולוגיה ופסיכולוגיה אבולוציונית. השיטה החדשה עשויה לשמש גם להשוואות בין תרבותיות וחקר תופעות כגון סטריאוטיפים והיווצרות סטיגמות חברתיות.

הקפאת שומן מאזור הפנים

עם כל הכבוד לתוצאות המחקר, רבים דווקא רוצים לעבור חיטוב גוף ופנים, ולהסיר מצבורי שומן מאזור הפנים או חיטוב גוף. רבים מעוניינים, למשל, להיפטר ממצבורי שומן סביב הסנטר, שיוצרים מראה של סנטר כפול.

לא תמיד דיאטה ופעילות גופנים מסייעות, במיוחד כשזה מגיע לאזור הפנים. למטרה זו עשויה לסייע הקפאת שומן בקור – טיפול חדשני הגורם להשמדת תאי שומן באמצעות קירור מבוקר שלהם, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת.

הקפאת שומן אינה מסוכנת, מדובר בטיפול מוכח מדעית שאינו כרוך בכאבים ואינו דורש מאמץ, והנו יעיל במיוחד לטיפול במצבורי שומן שאינם מגיבים לדיאטה ולפעילות גופנית. הקפאת שומן עשויה לסייע לכם להשיג מראה פנים וגוף חטוב יותר, ללא דיאטה קיצונית, ולהשפיע באופן משמעותי על האופן שבו תחושו – ועל התפיסה שלכם על ידי אחרים.

למידע נוסף ולפגישת יעוץ ללא תשלום בנושא הקפאת שומן, טיפולי חיטוב הגוף והפנים, פיסול אף ללא ניתוח, טיפולי יופי, הסרת משקפיים והסרת שיער בלייזר באמריקן לייזר, התקשרו אלינו לטלפון: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.