הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר – הכירו את קנדלה

היא מתאימה את עצמה לצרכים שלכם ותעזור לכם להגשים את החלומות שלכם. זו לא החברה הכי טובה שלכם (או שכן), אלא מכונה להסרת שיער בשם קנדלה, המצפה לכם באמריקן לייזר. הכירו אותה!

הסרת שיער בלייזר

מחפשים מידע על הסרת שיער בלייזר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות? הגעתם למקום הנכון. ברשת אמריקן לייזר אנו מבצעים הסרת שער בלייזר באמצעות מגוון רחב של טכנולוגיות. ובין השאר אנו עושים שימוש במכשיר מתקדם במיוחד, אשר נקרא “קנדלה“.

המכשיר אשר מיוצר על ידי חברת סינרון, הוא אחד המכשירים המתקדמים ביותר בעולם, לצרכי הסרת שיער בלייזר. המכשיר מאפשר להתאים את הטיפול לכל מטופל באופן אישי בהתאם לצרכיו. למכשיר זה יש ידית מתקדמת שמאפשרת לבצע טיפול מדויק, חלק ונוח. כמו כן הוא מצויד במנגנון ייחודי לצרכי קירור, אשר מאפשר לפזר את האוויר המקורר על העור, זאת עוד לפני שנוצר מגע עם קרן הלייזר. הדבר מסייע בהגנה על העור ומקל על הטיפול והופך אותו לחוויה נעימה יותר.

הסרת שיער בלייזר לגווני עור ושיער שונים

מכשיר קנדלה מתאים גם לאנשים שיש להם עור בהיר וגם למטופלים בעלי עור כהה. אפשר לבצע בו טיפולים של הסרת שיער בלייזר במגוון רחב של אזורים בגוף. הוא נחשב למכשיר יעיל במיוחד כאשר יש צורך לבצע הסרת שיער בלייזר של שיער בינוני או פלומתי ודק, כמו זה שבאזורי הפנים. מקובל גם לעשות בו שימוש בטיפולים האחרונים במהלך סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר, כאשר השיער אשר אותו יש להסיר כבר דק. המכשיר עומד כמובן בכל התקנים ונמצא במגוון סניפי רשת אמריקן לייזר ברחבי הארץ.

קנדלה - הסרת שיער בלייזר

אם אתם רוצים לדעת עוד על הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשיר קנדלה מבית סינרון  ובאמצעות מכשירים אחרים ומתקדמים אשר אנו מחזיקים אצלנו, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באמצעות השארת פרטים כאן באתר או בטלפון 1700707060 ונשמח לספק לכם מידע נוסף על הטכנולוגיות השונות אשר משמשות להסרת שיער בלייזר.