הסרת שיער

הסרת שיער גברים – האזורים המבוקשים

הסרת שיער גברים כבר מזמן אינה טאבו. קבלו שלוש סיבות לכך שהגב והכתפיים הם בין האזורים המבוקשים ביותר להסרת שיער גברים

הסרת שיער לגברים

הסרת שיער גברים הייתה בעבר אחד מהנושאים הרגישים ופחות מדוברים בתחום האסתטיקה – אבל גם זה הולך ומשתנה. יותר ויותר גברים עוברים הסרת שיער, בישראל בפרט ובעולם ככלל. בין האזורים הנפוצים ביותר לביצוע הסרת שיער של גברים בישראל – אפשר למנות את הגב והכתפיים. הנה 3 סיבות למה

  1. משיכה: שיער על הגב ובכתפיים נחשב תמיד בעיני רבים (ורבות) לפחות סקסי למשל משיער על החזה, ולכן גברים רבים מבקשים לעבור בו טיפולי הסרת שיער בלייזר. האמת היא שכיום גם שיער בחזה הוא לא מאוד נפוץ ודי נדיר לראות כוכבי קולנוע או דוגמנים מצטלמים עם ערימות שיער חזה, אבל בעבר זה דווקא היה נפוץ – ובשנות החמישים והשישים כוכבים רבים התגאו בשיער חזה צפוף. גב וכתפיים שעירות לעומת זאת מעולם לא נחשבו לסמל לגבריות.
  2. נוחות: שיער על הגב ובכתפיים יכול להוות מטרד בתקופות החמות של השנה ובישראל כידוע יש לא מעט כאלה. השיער לוכד את טיפות הזיעה שהגוף שלנו מפריש על מנת להתקרר, וזה יכול לגרום לתחושת גירוד בלתי נעימה ומציקה. לגרד בגב, זה כמובן, עסק לא פשוט ולעתים אפילו בלתי אפשרי. הסרת שיער גברים מהאזורים הללו ואחרים בהחלט יכולה להקל על החום והגרד בתקופת הקיץ.
  3. הים: ישראל היא מדינת ים – וחוף הים בעבור גברים רבים הוא לוקיישן מועד לפורענות. ביום יום, שיער הגב והכתפיים שלנו מכוסה, אבל מה לעשות שבישראל הולכים הרבה לים (וגם לבריכה כמובן), ושם כבר פחות מקובל להישאר עם חולצה… מה שגורם לשיער להיחשף – ולחלק מהגברים להרגיש שלא בנוח. בעוד שהסרת שיער גברים מהחזה אינה הכרחית, רבים מרגישים שלא בנוח להתהלך עם גב ועם כתפיים שעירים בשפת הים.

רוצים לעבור הסרת שיער בלייזר?

אמריקן לייזר מבצעת הסרת שיער גברים מזה יותר מ-14 שנה, באופן מקצועי, כאשר רבבות גברים כבר עברו אצלנו הסרת שיער גברים בהצלחה. לאמריקן לייזר 17 סניפים ברחבי הארץ, בהם מתבצעת הסרת שיער גברים ונשים, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם.

למידע נוסף על הסרת שיער גברים באמריקן לייזר, התקשרו אלינו: 1700707060  או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.