הסרת משקפיים באשדוד – רואים שאתם רואים טוב יותר!

היכולת שלכם לראות טוב היא היכולת להסתקרן, להתרגש, לחקור ולזהות. גם אתם משפשפים את העיניים חדשות לבקרים ומקווים שיום אחד תוכלו לראות טוב יותר? תוכלו גם אתם ליהנות מתהליך של הסרת משקפיים באשדוד עם “אמריקן לייזר”, ופשוט לראות טוב יותר! מה מיוחד בתהליך הסרת המשקפיים שאנו מציעים לכם?

  • הסרת משקפיים בטכנולוגיית EBK המתקדמת ללא חיתוך וחזרה מהירה לשגרה!
  • הליך המתבצע ע”י חוד החנית של הרופאים והמנתחים בישראל
  • ניסיון ומוניטין הנפרסים על פני יותר מ-20 שנים!

הסרת משקפי קריאה בלייזר

כשבוקר אחד אתם פשוט רואים טוב יותר

המון אנשים מדווחים בנקודות מסוימות בחייהם על ירידה באיכות הראייה. הפתרון הכמעט טבעי שחושבים עליו? משקפי ראייה או עדשות. משקפי הראייה אמנם יכולים לגשר על אותם פערים שנוצרו, אך הם גם יוצרים תלות בעייתית. 

לפני כל יציאה מהבית, אתם מוודאים כי בתיק שלכם נמצא הנרתיק למשקפיים וכי משקפי הראייה שלכם בתוכו. נסעתם לטיול, יצאתם לערב סרט בבית הקולנוע עם חברים או שפשוט יצאתם לעוד יום עבודה ללא המשקפיים? רק אלו המרכיבים אותם באופן קבוע, יוכלו להעיד על התלות המלאה ועל חוסר היכולת להתנהל בלעדיהם. עם הליך של הסרת משקפיים באשדוד אתם לא יכולים “לשכוח” לראות טוב יותר – אתם מתעוררים בבוקר כשראייתכם בהירה וחדה! 

לראות טוב ולהיראות טוב – הסרת משקפיים בעיר אשדוד

לא משנה בני כמה אתם, מהו הסטטוס שלכם ובמה אתם עוסקים: המראה החיצוני שלכם חשוב לכם, וככל שאתם מתבגרים כך חשוב לכם לשמר נראות צעירה, קורנת ורעננה. ישנם אלו שיאמרו כי משקפי הראייה תורמים ללוק מתוחכם ואפילו אטרקטיבי, אך גם ישנם אלו שמשקפי הראייה פוגעים בביטחונם העצמי מאחר והם גורמים להם להרגיש ולהיראות מבוגרים יותר.

הודות להליך הסרת המשקפיים, אתם יכולים להיפרד ממשקפי הראייה, פעם אחת ולתמיד! לאחר הניתוח, העיניים שלכם יהיו חשופות וכך גם כל אזור העיניים שישדר חיוניות.

עמידות ניתוח הסרת המשקפיים – מה חשוב לדעת?

ניתוח הסרת המשקפיים מעניק לכם פתרון ארוך טווח, ולעתים אף פתרון קבוע. במקרים בהם תזוהה ירידה באיכות הראייה (מה שנקרא – רגרסיה), ניתן לחדש את ההליך ולבצע שיוף נוסף. חשוב להדגיש: לא נדרשת תחזוקה או כל פעולה שמטרתה לשמר את תוצאות הניתוח. 

מסירים את המשקפיים ונהנים מאיכות חיים גבוהה יותר!

לא תוכלו ולא תרצו להמר על איכות הראייה שלכם. כשישנה ירידה באיכות הראייה, נוצר לו מעגל מתסכל שקשה מאד לצאת ממנו:

  • קושי לבצע משימות בעבודה
  • סכנה ממשית בזמן נהיגה (לא מזהים תמרורים, הולכי רגל)
  • קושי ליהנות מתרבות פנאי כמו צפייה בטלוויזיה/סרטים/קריאה
  • תחושה של חוסר אונים (ראיתי עד כה טוב, מה קרה לי?)

תתפלאו, אך לראות טוב יותר זו בחירה! היום כבר לא צריך להתלבט – EBK – השיטה אשר מאפשרת הליך ללא חיתוך, עם זמן החלמה קצר יותר, מפחית תופעות לוואי, בטוח יותר ויעיל יותר. השאירו את פרטיכם בטופס שבתחתית הכתבה וניצור עמכם קשר כדי להזמינכם לבדיקת התאמה יסודית ללא תשלום.