הסרת משקפיים

לפני הסרת משקפיים – כל הנתונים על לקויות ראייה בישראל

לרגל יום המודעות והזדהות עם לקויי הראייה בישראל – לפניכם נתונים מרתקים על לקויות ראייה בישראל ומידע חשוב על הסרת משקפיים בלייזר

בחודש יוני נערך יום מודעות והזדהות עם לקויי הראייה בישראל – ולרגל המועד פורסם סקר שנתי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ובו נתונים מעניינים בנושא. מהסקר עלה שבישראל יש ע”פ ההערכות כ- 3 מיליון אנשים בגילאי 20 ויותר שמרכיבים משקפיים או עדשות מגע. הקושי מתגבר עם הגיל, עד גיל 44 כ-9% סובלים מקושי בראייה והשיעור מטפס ככל שהגיל גדל, עד לשיעור של 42% מעל גיל 75.
הסקר גם בדק את מצבם החברתי של אנשים עם מגבלות ראיה – וגילה שכאשר מדובר במגבלות חמורות הם בודדים יותר ומשכילים פחות. לפי הסקר, שנערך בשנת 2016, לקות ראיה קשורה לא פעם לקושי בקיום קשרים חברתיים ובתחושת דיכאון. כרבע מבעלי לקות הראיה החמורה העידו שהם חשים מדוכאים לעיתים קרובות לעומת שישה אחוז בקרב קבוצת ההתייחסות המקבילה. אחוז דומה דיווח על תחושת בדידות תכופה לעומת שישה אחוז בקרב השאר.

ללקות ראייה ישנן השלכות גם על תחומים פרקטיים בחיינו כמו השכלה ותעסוקה. מסתבר כי שיעור בעלי ההשכלה הנמוכה (חסרי תעודת בגרות), גדול יותר בקרב אנשים לקויי ראיה. בגיל 20 עד 64 שיעור חסרי תעודת הבגרות בקרב אנשים עם לקות ראיה חמורה גדול פי 1.5 משיעורם בקרב קבוצת ההתייחסות המקבילה, שאינה סובלת ממגבלות ראייה. כשזה מגיע להשכלה אקדמית הפער גדל אף יותר ועומד על פי 2.

מתשובות לשאלות שמדדו את שביעות רצונם מהחיים עולה כי אנשים עם לקות ראייה חמורה מרוצים פחות מחייהם ואופטימיים פחות ביחס לעתידם – 73 אחוז בקרב לקויי הראייה לעומת 89 אחוז בקרב השאר.

בחלק מהמקרים, ניתן לטפל בלקות ראייה באמצעות הליך של הסרת משקפיים בלייזר. כאן ברשת אמריקן לייזר אנו מעסיקים רופאים מקצועיים ומנוסים, שיכולים, בסיוע ציוד טכנולוגי מתקדם, לבדוק אם אתם מתאימים להליך – וכמובן גם לבצע אותו אם תחליטו לעשות זאת.

באמריקן לייזר אנו מציעים באופן בלעדי את שיטת ה-EBK החדשנית המקצרת את משך ההחלמה מההליך ומפחיתה אף יותר את תופעות הלוואי שלו.

למידע נוסף ולתיאום בדיקת התאמה ללא תשלום להסרת משקפיים באמריקן לייזר, התקשרו אלינו לטלפון: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.