טיפול אקנה

עברת טיפול פנים לאקנה?!

אושיית הרשת, הנערה היילי וויט, שיתפה באומץ את העלבונות שנאלצה לספוג בשל האקנה שלה והבהירה שהתייחסות חיובית היא טיפול פנים טוב במיוחד.

טיפול באקנה

“את מכוערת”, “האם ניסית לפחות לשטוף את הפנים שלך?” – אלו רק שתי דוגמאות לעלבונות שהיילי וויט, תלמידה בת 18 ומובילת דעת קהל ברשת, נאלצה להתמודד איתם מאז החלה לסבול מאקנה לפני שבע שנים .

“במשך שנים התביישתי באקנה שלי”, אמרה וייט בכתבה שפורסמה בנושא, אבל לפני שבעה חודשים נמאס לה להסתתר מאחורי סלפיס ערוכים היטב ושכבות מייק אפ, שלדבריה החמירו את מצב העור שלה. היא החלה לחשוף את הפצעונים שלה בפני 15 אלף העוקבים שלה באינסטגרם.

“הבנתי שהמראה שלי הוא לא מה שהופך אותי למי שאני, אבל לא ציפיתי שזה יתפוצץ עד כדי כך”, הוסיפה וייט. מסתבר שבמקביל לעלבונות, חלק גדול מהעוקבים שלה, שמספרם עומד כעת על 151 אלף, החלו לשלוח לה הודעות תמיכה, לשתף את המאבק האישי שלהם ולהודות לה על שעזרה להם לקבל את עצמם עם אקנה.

מייגן קולינס, חוזת טרנדים במקצועה מלוס אנג’לס, הסבירה בכתבה ב”ניו יורק טיימס” בנושא שהתייחסות חיובית ומכילה לפגמי עור היא טרנד שמתהווה כבר משנת 2015. כשאם פורד, בעלת הבלוג הפופולרי “העור החיוור שלי”, הצטלמה לווידאו בשם “את נראית מגעיל”. הווידאו חשף את התגובות שקיבלה מגולשים ברשת והפך לוויראלי.

הטרנד הוא חלק ממגמה הולכת וגדלה הקוראת להתייחסות חיובית לגופנו ומתנגדת לשתי תופעות: פרסומות המציגות יופי בלתי טבעי והתרבותן של תוכנות לעריכת תמונות.

“שינוי תרבותי מתרחש כשאנשים הופכים לכנים יותר”, אמרה בכתבה מאט טראוב, פסיכותרפיסט המתמחה בפגמי עור, “העריכה המסיבית שעוברות תמונות המועלות לרשת גורמת לאנשים להבין עד כמה הן הרסניות. מנגד אותה רשת מאפשרת היווצרותן של תנועות חברתיות עוצמתיות”. התנועות האלו נהנות לאחרונה מתמיכתם של סלבריטאים כמו ג’סטין ביבר, שפירסם לאחרונה בחשבון האינסטגרם שלו תמונה של עצמו עם הכיתוב “הנה באים הפצעונים”, ואליו מתווספים קנדל ג’נר, לילי ריינהרט ולוסי הייל שחשפו בפומבי את הפצעונים שלהם ואת ההתמודדות שלהם עם אקנה.

טיפול פנים לאקנה – יש תשובה

אם אתם סובלים מאקנה, אתם לא חייבים להשלים עם המצב. אנחנו באמריקן לייזר מציעים טיפול פנים לאקנה באמצעות קרני אור, המטפלות ביעילות באקנה ללא צורך בנטילת תרופות בעלות תופעות לוואי. כמו כן, תורם טיפול פנים באקנה באמצעות קרני אור לשיקום מראה העור.

לפגישת יעוץ ללא תשלום בנושא טיפול פנים באקנה באמצעות טכנולוגיה מבוססת אור, התקשרו אלינו לטלפון: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.