הסרת משקפיים בלייזר

המדריך המלא להסרת משקפיים בלייזר

עומדים לעבור הסרת משקפיים בלייזר? הנה מדריך קצר שיעזור לכם להגיע לטיפול הכי מוכנים שאפשר ולעבור אותו בראש שקט

טיפולי הסרת משקפיים בלייזר כבר שינו את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. הטכנולוגיות החדשות הופכות את ההליך לקל ולבטוח מתמיד. למרות שמדובר בהליך שכיח, כדאי להיערך אליו באופן היסודי ביותר. מעבר לדרישות הרופא המכינות אתכם לניתוח, הנה כמה טיפים מבעלי ניסיון שיקלו עליכם את ההתמודדות עם הטיפול עצמו ועם הימים שאחריו:

 1. הגיעו מוכנים: בררו עם הצוות שלנו מהן ההנחיות המדויקות ליום שבו תעברו הסרת משקפיים בלייזר. הצוות שלנו כמובן ידאג לעדכן אתכם מראש בכל הפרטים, אולם כדאי לוודא שהכל ברור ומובן לכם לפני שאתם מגיעים למרפאה שלנו.
 2. הצטיידו מראש: הכינו ארוחה טובה, שתחכה לכם כשתצאו מטיפול הסרת משקפיים בלייזר. כמו כן, דאגו לשפע של מזון ופינוקים בבית, שיחכו לכם לימים שלאחר ההליך. ההחלמה אמנם קצרה ופשוטה, אבל למה שתתעסקו בבישולים אחרי הטיפול?
 3. התקלחו לפני הטיפול: התקלחו בבוקר הניתוח, כדי שתגיעו אליו נקיים ולא תיאלצו להתלבט בנוגע למקלחת אחרי הטיפול.
 4. ספרי אודיו: הכינו מראש ספרי אודיו, מוזיקה או פודקאסטים שיעבירו לכם את הזמן לאחר שתעברו הסרת משקפיים בלייזר.
 5. דחו את הטיולים ואת הספורט האתגרי: ההחלמה מטיפול הסרת משקפיים בלייזר היא זריזה, אולם בפרק הזמן שלאחר הטיפול לא מומלץ להיחשף לאבק ולאובך, לכן זה לא הזמן לתכנן טיול ג’יפים במדבר.
 6. טרמפ הביתה: לאחר טיפול הסרת משקפיים בלייזר לא תנהגו הביתה לבד, לכן מומלץ שתגיעו לטיפול עם חבר או קרוב משפחה שיסיעו אתכם הביתה, או שתתכנו לחזור הביתה במונית.
 7. נא להתלבש בהתאם: לבשו בגדים נוחים לניתוח, כדי שכשתחזרו הביתה תוכלו להיכנס מיד למיטה או סתם להתפנק.
 8. לראות ולהיראות: לאחר טיפול הסרת משקפיים בלייזר ניתן לראות, אולם כדאי שתקלו על עצמכם מראש. הגדילו את הפונט בסלולרי ובמחשב והקטינו את הבהירות.
 9. מלאו אחר ההנחיות: לאחר הטיפול, ינחה אתכם הצוות כיצד להתנהל בעקבות הסרת משקפיים בלייזר. עקבו בדיוק אחרי ההנחיות, השתמשו בטיפות עיניים כפי שהומלץ לכם וצרו עמנו קשר לגבי כל שאלה.
 10. בואו לביקורת: לאחר טיפול הסרת משקפיים בלייזר, תתבקשו להגיע לביקורות שגרתיות ברשת אמריקן לייזר. גם אם אתם חשים שאין בכך צורך, בואו לביקורת, רק לשם בטחון.
 11. היו רגועים: אל דאגה, אנשים רבים מאד ברחבי העולם כבר עברו טיפול הסרת משקפיים בלייזר בהצלחה רבה, ונפרדו מהמשקפיים ומעדשות המגע. מדובר בטיפול בטוח ומוכח מחקרית. הגיעו לטיפול רגועים.

בכל שאלה – פנו אלינו. הצוות שלנו כאן בשבילכם ולמענכם, כדי לסייע לכם להגשים את החלום, לעבור הסרת משקפיים בלייזר ולראות היטב ללא עזרים. בהצלחה!