פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח כדי להיראות כמו מייגן מרקל?

האמריקנים נוהרים למרפאות ומבקשים אף כמו של מייגן מרקל (דוכסית סאסקס, בשבילכם). האם פיסול אף ללא ניתוח בעצם עדיף?

טיפול פנים לנסיכה

קשה היה לפספס את חתונתם המפוארת של הנסיך הארי ומייגן מרקל, שנישאו בבריטניה באחרונה, בחתונה מסוקרת. כתוצאה מכך הפך העולם לאובססיבי בנוגע לסודות היופי של האישה שהצטרפה למשפחת המלוכה הבריטית. היו מי שהקפידו לחפש את הבושם האהוב אליה או להתנסות בטכניקות עיצוב השיער שלה ואילו אחרים עקבו באובססיביות אחרי המלתחה שלה וניתחו את השינויים הדרסטיים שחלו בה לאורך השנים, עד ליום שבו רכסה את שמלת הכלה ארוכת השובל.

חלקינו מסתפקים ברכישת תכשירי האיפור והשיער של מרקל, אבל יש בהחלט גם מי שלוקחים את החוויה כמה צעדים קדימה. כמה קדימה? עד לרצון לאמץ את תווי הפנים של הדוכסית החדשה. מסתבר שלא מעט מעריצים מושבעים מבקשים לעבור ניתוח אף שיקנה לאפם הפרטי את המראה של החוטם של מייגן מרגל.

רוצים אף כמו של מייגן

בהודעה לעיתונות מסר נציג מנתחי הפלסטיק מניו יורק, ד”ר פיליפ ג’יי מילר, כי “פציינטים זורמים בהמוניהם עם תמונות של מייגן מרקל במטרה להשיג אף כמו שלה.” ויש כבר האשטג שנקרא Royal #NoseGoals המיועד לנושא.

מנתח פלסטי ניו יורקי אחר בשם ד”ר סטפן טי גרינברג, אמר כי “היום האף של מייגן מרקל הוא בין הבקשות הכי נפוצות, אם לא הנפוצה ביותר, של פציינטים שרוצים להיות דומים לסלבריטאים האהובים עליהם.”

הסיבה שאנשים אוהבים את האף של מייגן מרקל היא מעצימה בצורה מוזרה. לפי דבריו של ד”ר גרינברג: “האף שלה לא מושלם, מהפרופיל אפשר לראות שיש לה גבשושית קטנה על האף שכמעט לא ניתנת לזיהוי כשמסתכלים בה מלפנים.”

פיסול אף ללא ניתוח – התשובה הבטוחה

אם אתם חושקים במראה האף של מייגן מרקל, אולי לא כדאי למהר למנתח הפלסטי. אחרי הכל, יתכן שמחר תתחברו יותר ללוק של סלבריטאי אחר, וניתוח אף, כידוע, אינו הפיך. לפני שאתם ממהרים למרפאתו של המנתח הפלסטי, מומלץ לנסות הליך פיסול אף ללא ניתוח. בהליך פיסול אף ללא ניתוח, מוזרקים לאף חומרי מילוי המקנים לו את המראה המבוקש, ללא הליך כירורגי, הרדמה, סיכונים הכרוכים בה, דימום, ועוד.

הליך פיסול אף ללא ניתוח הוא הפיך, ולכן, אם המראה המבוקש ימאס עליכם לאחר זמן מה, תוכלו לאזן את התוצאה או לשפר אותה לפי רצונכם. זהו בהחלט פתרון מועדף לפני שמאמצים לנצח את מראה האף של סלבריטאי כזה או אחר.

למידע נוסף ולפגישת יעוץ ללא תשלום בנושא הליך פיסול אף ללא ניתוח, טיפולי יופי, הסרת משקפיים בלייזר, טיפול בצלוליט, והסרת שיער בלייזר באמריקן לייזר, התקשרו אלינו לטלפון: 1700707060  או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.