הסרת שיער בשיטת IPL

IP מה?! 5 עובדות על IPL

חולמים להיפרד מהשיער המיותר? הנה 5 עובדות שכדאי שתדעו על הסרת שיער IPL – אחת מהטכנולוגיות המובילות בתחום הסרת השיער

אנשים רבים המעוניינים לעבור הסרת שיער תוהים מהו ההבדל בין הסרת שיער בלייזר, לבין הסרת שיער בשיטת IPL. התשובה היא – שמדובר בשתי טכנולוגיות מבוססות אור, כאשר הסרת שיער בשיטת IPL ולייזר הם למעשה אורכי גל שונים.

אז מה המיוחד בהסרת שיער אי פי אל אתם שואלים? כל טכנולוגיה – שיטת IPL ולייזר, מתאימה לסוגים שונים של עור ושיער ולאזורים שונים בגוף. לכן, כאשר מטופלינו מגיעים אלינו על מנת לעבור הסרת שיער אי פי אל, הם עוברים בדיקת התאמה ללא תשלום. בבדיקה זו הצוות המנוסה שלנו מתאים להם טיפול הסרת שיער בטכנולוגיה המתאימה להם ביותר.

מהי בדיוק טכנולוגיית IPL? הנה 5 עובדות שכדאי שתדעו לגבי הסרת שיער בשיטת IPL:

  • קרן אור IPL היא טכנולוגיה חדשנית המשמשת בין השאר להסרת שיער בלייזר.
  • קרן האור IPL ניתנת לשימוש באורכי גל שונים, מה שמאפשר התאמה טובה יותר לנתונים הספציפיים של כל לקוח ולקוחה, כגון גוון עור, סוג שיער (צבע או עובי), צפיפות השיער וקצב הגידול שלו. הגמישות של הקרן מאפשרת אף התאמה בין אזורים שונים אצל אותו הלקוח.
  • איך קרן האור IPL מונעת מהשערה לגדול שוב? המכשיר בו משתמש המטפל שולח קרן אור והאנרגיה שלה נקלטת על ידי הפיגמנט בשערה. המפגש הופך אותה. לאנרגיית חום שפוגע בכלי הדם המזינים את זקיק השערה ועל ידי כך משמיד אותו.
  • טכנולוגיית IPL משמשת גם לטיפולים אסתטיים נוספים, כגון טיפול באקנה – פצעי בגרות.
  • טיפולים אסתטיים באמריקן לייזר בעזרת טכנולוגיית IPL מתבצעים באמצעות מכשירים בעלי מגוון ידיות בגדלי שונים, המאפשרות להתאים את הטיפול לצרכי המטופל, למען השגת תוצאות מיטביות מן הטיפול.

הסרת שיער בשיטת IPL? לייזר? איך מתחילים?

אם אתם מעוניינים לעבור הסרת שיער ולא בטוחים איזו טכנולוגיה מתאימה לכם יותר – לייזר או הסרת שיער IPL, אל דאגה, אתם ממש לא צריכים להחליט בעצמכם. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון 1700707060 או לכתוב לנו את פרטיכם ונשמח להזמינכם לפגישת אבחון ויעוץ ללא תשלום.

בפגישה, יועצי היופי המנוסים שלנו יאבחנו את סוג העור והשיער שלכם ובהתאם לאזורים בהם אתם מעוניינים לעבור הסרת שיער IPL באתר אמריקן לייזר יתאימו לכם את הטיפול הנכון עבורכם, על בסיסי ניסיון מצטבר של מאות אלפי לקוחות מרוצים. אתם מוזמנים אלינו, להיראות טוב ולהרגיש מצוין. אנחנו מצפים לכם!

חוץ מהסרת שיער אי פי אל, עוד יכול לעניין אתכם: