הסרת משקפיים בלייזר

החברה שעברה הסרת משקפיים בלייזר

קורטני קוקס, כוכבת הסדרה “חברים”, עברה הסרת משקפיים בלייזר ששינתה את חייה

הסרת שיער - חברים

כשהסדרה “חברים” הייתה בשיא שלה, בשנת 1999, קורטני קוקס, כוכבת התכנית שגילמה את מוניקה, עברה הליך של הסרת משקפיים בלייזר שנועד לתקן את קוצר הראייה החמור ממנו סבלה. תאמינו או לא, באותה התקופה הראייה של קוקס הייתה כל כך גרועה שלפי ההגדרה המשפטית האמריקנית בארה”ב היא נחשבה עיוורת. היא כבר לא יכלה לראות היטב, גם לא בעזרת משקפיים או עדשות מגע.

מגבלת הראיה ממנה סבלה קוקס הפכה מכשול לקריירה שלה ולאורח חיים היומיומי שלה. “אני כבר לא צריכה להיכנס לפניקה מהטלפרינטרים כי אני אהיה מסוגלת לקרוא אותו במקום לשנן הכל!” היא הודתה בשמחה לאחר ההליך שעברה. “הסרת משקפיים בלייזר זה הדבר הכי קל וחסר מאמץ שעשיתי אי פעם וזה העניק לי את הגמול הגדול ביותר”. כתוצאה מההליך של קורטני עמדה ראייתה של קוקס על 6/6 מושלם.

הטכנולוגיה שבה השתמש הרופא שניתח את קוקס ידועה בשם LASIK, או בשמה המלא Laser-assisted in situ keratomileusis. במסגרת הסרת משקפיים בלייזר בשיטה זו, מתבצע עיצוב מחדש של הקרנית שבעינו של המטופל. הסרת משקפיים בלייזר  בשיטה זו מתאימה לתיקון קוצר ראייה, רוחק ראייה ובעיות ראייה נוספות ונחשבת לבטוחה מאד.

“העצה שלי לכל מי שחושב על הסרת משקפיים בלייזר היא לא לחשוב יותר מדי, מה שחשוב זה ללכת לרופא מצוין שאפשר לסמוך עליו”, מדגישה קוקס. “בזכות הטיפול הזה כל יום הוא חוויה חדשה של תמונות חיות ותוססות.”

הסרת משקפיים בלייזר – באמריקן לייזר

אין צורך להיות כוכבת הוליוודית כדי לעבור הסרת משקפיים בלייזר בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. אנחנו באמריקן לייזר מבצעים טיפולי הסרת משקפיים בלייזר מזה שנים, כאשר אלפי לקוחות מרוצים כבר נפרדו בעזרתנו מהמשקפיים ומעדשות המגע.

טיפולי הסרת משקפיים בלייזר באמריקן לייזר מתבצעים על ידי רופאי עיניים מנוסים, בחדר ניתוח באישור משרד הבריאות, בעזרת ציוד רפואי חדשני באישור ה-FDA. על מנת לקבוע האם טיפול הסרת משקפיים בלייזר מתאים לכם, תוכלו לעבור בדיקת התאמה ללא תשלום. לתיאום בדיקה, התקשרו אלינו לטלפון 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם בהודעה וניצור איתכם קשר.