הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר – עובדות שחשוב לדעת

חולמים לראות היטב בלי משקפיים או עדשות מגע? ד”ר טייב מצליח מרשת אמריקן לייזר, מספר 5 עובדות שחשוב לדעת לפני הסרת משקפיים בלייזר.

טיפול מוכח ובטיחותי:

על פי ההערכות עשרות מיליוני אנשים כבר עברו הליך של הסרת משקפיים בלייזר בכל העולם. זהו הליך מוכח, פופולרי מאוד, עם אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. אנחנו באמריקן לייזר מקפידים לעשות שימוש בשיטות המתקדמות ביותר כדי לספק ללקוחותינו את השירות הכי טוב שיש.

שמתאים לרוב האוכלוסייה:

הליך של הסרת משקפיים בלייזר יכול להתאים להרבה מאוד אנשים, אבל לא לכל אחד. טיפול להסרת משקפיים בלייזר מתאים בערך לשני שליש ממרכיבי המשקפיים ועדשות המגע. מומלץ לעבור את הטיפול מגיל 18 ומעלה, מפני שבגיל צעיר יותר הראייה עוד משתנה, ואפשר גם עד גיל 65, אם כי בגילאים המבוגרים הוא עלול להיות פחות אפקטיבי.

בדיקת התאמה ללא תשלום:

על מנת לוודא מי מהפונים אלינו מתאימים לעבור הסרת משקפיים בלייזר, אנחנו מקפידים לבצע לכל לקוח בדיקה קפדנית, ללא התחייבות או תשלום. מדובר בבדיקה יסודית של העיניים שנעשית על ידי רופא מקצועי מומחה בתחום באמצעות ציוד מתקדם ומטרתה לבחון אם העיניים מתאימות לטיפול הסרת משקפיים בלייזר. במהלך הבדיקה נבחנים מגוון מאפיינים כדי שנספק טיפול רק למי שהליך הסרת משקפיים בלייזר מתאים לו.

מבחר טכניקות:

יש כמה שיטות שונות לביצוע של לייזר בעיניים, ובהתאם למצבו של המטופל, לרצונות ולצרכים שלו, אני מחליט ביחד איתו באיזה שיטה לבחור. אנחנו משתמשים באמריקן לייזר בשיטות המתקדמות בעולם, שמאפשרות התאוששות מהירה מאוד, מפחיתות את תופעות הלוואי, ומאפשרות חזרה מהירה מאוד לשגרה.

המטופלים שבעי רצון:

מהניסיון שלי, עם הרבה מאוד מטופלים, ההרגשה של מי שעבר את ההליך נהדרת וכמעט כולם מעידים על כך שחייהם השתנו לטובה. יש הרבה אנשים שהמשקפיים או עדשות המגע פוגמים בהנאה ובאיכות החיים שלהם. הסרת משקפיים בלייזר משנה את זה מידית. זו חוויה מספקת גם למטופל וגם לרופא. אני עדיין מתרגש מהתוצאות המדהימות ושמח לראות מטופל שעבר הליך טיפול הסרת משקפיים בלייזר ומרגיש שחייו השתנו לטובה.

רוצים לדעת עוד על הליך הסרת משקפיים בלייזר? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן באתר או בטלפון 1700707060 ונשמח לספק לכם מידע נוסף ולקבוע לכם בדיקת התאמה ללא עלות וללא התחייבות!