דר' יעקב גולדיץ

דר' יעקב גולדיץ – מומחה לניתוחי קרנית, ניתוחי קטרקט וניתוחי לייזר

דר' גולדיץ בוגר בית ספר לרפואה "הדסה" באוניברסיטה העברית בירושלים. התמחה ברפואת עיניים בבית חולים "אסף הרופא" וזכה לתואר מתמחה מצטיין של האיגוד הישראלי לרפואת העיניים וחוקר מצטיין לשנת 2015 מטעם המכון לקשרי מדע בינלאומיים של אוניברסיטת תל אביב.

הדוקטור עבר השתלמות-על בת שנתיים בבית חולים אוניברסיטאי בטורונרו בקנדה (Toronto Western Hospital) שם רכש את הניסיון העשיר בניתוחי עיניים, השתלות קרנית, טיפולים מתקדמים למחלת הקרטוקונוס וניתוחי לייזר.

דר' גולדיץ משמש כרופא ומנתח בכיר בבית חולים "אסף הרופא" המסונף לאוניברסיטת תל אביב, וכמנהל רפואי של תחום העיניים ומנתח  ברשת "אמריקן לייזר". הוא עוסק במחלות המקטע הקדמי של העין, אבחון וטיפול של מחלת הקרטוקונוס, אבחון וטיפול של קטרקט, ניתוחים ל – הסרת המשקפיים, אבחון וטיפול במחלות ניווניות של קרנית, בצקות קרנית ובעיות עין יבשה.

דר' גולדיץ מבצע השתלות קרנית בשיטת עובי מלא ובשיטת עובי חלקי, כולל את השיטה החדישה של השתלת ממברנה אחורית (Descemet Membrane Endothelial Keratoplasty). הוא מבצע ניתוחי קטרקט, ניתוחי פטריגיום, ניתוחי השתלת טבעות בקרנית וניתוחי לייזר להסרת משקפיים בשיטות המתקדמות בעולם.

דר' יעקב גולדיץ עוסק רבות במחקר רפואי ופרסם עשרות עבודות מדעיות בספרות המקצועית המובילה בארץ ובעולם, הוא מנחה סטודנטים לרפואה ומתמחים ומרצה בכנסים מדעיים בינלאומיים.

דר' גולדיץ חבר באיגוד הישראלי לרפואת העיניים, באיגוד הבינלאומי לעדשות מגע, באיגוד האמריקאי למחלות קרנית ובארגון האמריקאי לניתוחי קטרקט ותשבורת.

דר' יעקב גולדיץ מומחה לניתוחי קרנית, קטרקט וניתוחי לייזר