טיפולי פנים

טיפולי פנים – המדריך שלך

טיפול בפיגמנטציה? מילוי קמטים? שיפור מרקם העור? כמעט כל אחד מאתנו היה רוצה לרענן את מראה עורו כדי להיראות ולהרגיש טוב יותר. הכירו כמה מטיפולי הפנים הפופולאריים ביותר באמריקן לייזר.

טיפולי פנים

מילוי קמטים

למי מיועד הטיפול: לאנשים המבחינים בקמטוטים ובקמטים ומעוניינים לשפר ולרענן את מראה פניהם בעזרת טיפול פנים פשוט.

כיצד מתבצע הטיפול: מילוי קמטים מתבצע בעזרת הזרקת חומרים טבעיים המצויים בגופנו, כגון חומצה היאלורונית, לאזורים בהם נוצרים קמטים.

רמת האפקטיביות: מדובר בטיפול פנים יעיל ביותר המספק פתרון ברור לבעיה ומחזיק מעמד למשך פרק זמן ארוך, התלוי באזור בו הוא מתבצע.

פילינג בלייזר

למי מיועד הטיפול: לאנשים בכל הגילאים במצבים של עור מחוספס, קמטוטים עדינים ולמי שזקוקים להליך טיפול בפיגמנטציה. פילינג בלייזר מאפשר להגיע לשכבות העמוקות של העור (בשונה מהאופציות הקוסמטיות הביתיות) תוך שליטה על עומק הקילוף ויכולת דיוק גבוהה. חשיפת שכבת העור הצעירה והרעננה שתחת העור שקולף מספקת טיפול בפיגמנטציה ומעלימה כתמים וקמטוטים.

כיצד מתבצע הטיפול: הלייזר מעביר אלומות אור המייצרות מניפולציה על העור, וגורם לתהליך התחדשות של התאים שכולל עלייה בייצור הקולגן. כתוצאה מכך נוצרת שכבה אלסטית וחדשה באזור הטיפול. התוצאה היא טיפול בפיגמנטציה ומראה פנים חלק, רענן וצעיר יותר.

רמת האפקטיביות: מספר הטיפולים משתנה בהתאם למצב העור, והם יכולים לחזור על עצמם עד שלוש פעמים במרווחים של כחודש בין טיפול לטיפול. כל טיפול נמשך כ-20-30 דקות, ובחלוף 10-14 ימים ניתן לחוש בהתחדשות העור ללא הפגמים שהוסרו. פילינג בלייזר הינו יעיל מאד לצורך טיפול בפיגמנטציה, שיפור מרקם העור וכן לצורך טיפול בקמטים.

הידוק העור בטכנולוגיית IR

למי מיועד הטיפול: לנשים מגיל 30 עם סימני רפיון של העור, גם באזור קו הלסת והצוואר.

כיצד הוא נעשה: הטיפול, שנעשה בטכנולוגיית IR, מביא ליצירה מחודשת מוגברת של סיבי הקולגן והאלסטין בעזרת חימום רקמת הדרמיס עד ל-42 מעלות. פעולה זו מביאה להתכווצות ולגירוי במטרה לחדש את התאים ולייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים בעור. הטיפול קצר מאד, נמשך כ-20 דקות, ומאפשר חזרה מלאה לשגרה מיד בסיומו.

רמת האפקטיביות: התוצאות נראות לאחר סדרה של 6-12 טיפולים, תלוי במצב העור.

אנחנו באמריקן לייזר מציעים עוד שלל טיפולי פנים, טיפולים בפיגמנטציה, מילוי קמטים, פיסול אף ללא ניתוח, עיבוי שפתיים ועוד. למידע נוסף ולפגישת יעוץ ללא תשלום – התקשרו אלינו: 1700707060 או השאירו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.