הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר – מילון מונחים

מהי רשתית? מהי בעצם קרנית? מה זה אפיתל ומהי שיטת EBK? אם אתם שוקלים לעבור טיפול הסרת משקפיים בלייזר, קבלו מילון מונחים קצר שיעזור לכם להבין על מה מדברים הרופאים

מחירי הסרת משקפיים

מתלבטים אם לעבור טיפול הסרת משקפיים בלייזר ומבולבלים מכל המושגים השונים שקשורים לנושא? הנה מידע קצר שיעזור לכם להבין על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על הסרת משקפיים בלייזר. לפניכם הסבר לשני מושגים שמרבים להזכיר כשעוסקים בטיפולי הסרת משקפיים בלייזר.

רשתית

רשתית היא למעשה שכבה דקה של תאים שממוקמת באחורי גלגל העין. בשכבה הזאת נמצאים תאים שקולטים את העור. על התאים הללו נופל האור אשר מרכז את העדשה התוך עינית שלנו. תפקידם של תאי הרשתית הוא לתרגם את האור לאותות עצביים. האותות הללו עוברים לאחר מכן דרך עצב הראייה, שנמצא בתוך הרשתית, לעבר המוח שלנו. המוח מפרש אותם.

קרנית

הקרנית היא רקמה חסרת כלי דם, שקופה ודקה. היא ממוקמת בקדמת העין שלנו. התפקיד שלה הוא לשבור ולאסוף את הקרניים של האור אשר מגיעות לעין. בכך היא מסייעת לאור לבצע את המיקוד הנכון ולהגיע בצורה מותאמת אל הרשתית שלנו. מי שמשתמשים למשל בעדשות מגע, שמים אותן על הקרנית, ולכן הן אמורות להיות מותאמות לקימוריה ולצורתה. כאשר אנחנו מבצעים הליך של הסרת משקפיים בלייזר, מתבצע שיוף עדין של החלק הנמצא מתחת לפני השטח של הקרנית, וזאת כדי לדייק ולשפר את שבירת האור בעין. התוצאה היא שיפור בחדות הראייה.

אפיתל

 תאי אפיתל הם תאים המכסים רקמות שונות בגוף ומפרידים בין החלק הפנימי של הגוף לבין חוץ הגוף. שכבת תאים כזו מכסה גם את קרנית עיניים.

EBK

טכנולוגיית ה-EBK החדשנית בה נעשה שימוש בלעדי ברשת אמריקן לייזר, מבצעת קילוף עדין של תאי האפיתל שעל קרנית העין לפני ביצוע טיפול הסרת משקפיים בלייזר. תאי האפיתל צומחים מחדש לאחר מכן, והשימוש ב-EBK מצמצם את תופעות הלוואי ותורם להחלמה קלה יותר מטיפול הסרת משקפיים בלייזר.

הסרת משקפיים בלייזר באמריקן לייזר

באמריקן לייזר מתבצעים טיפולי הסרת משקפיים בלייזר מזה שנים רבות, כאשר אלפי מטופלים מרוצים כבר עברו ברשת הסרת משקפיים בלייזר, הגשימו את החלום ושיפרו את ראייתם.

טיפולי הסרת משקפיים בלייזר ברשת מבוצעים על ידי רופאי עיניים מנוסים, בחדרי ניתוח המאובזרים במכשור המתקדם מסוגו, באישור משרד הבריאות, ה-FDA ומכון התקנים.

אם גם אתם מעוניינים לעבור הסרת משקפיים בלייזר ולהגשים את חלומכם, צרו עמנו קשר ונשמח להזמינכם לבדיקת התאמה ללא תשלום. התקשרו אלינו: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניתור איתכם קשר.