הקפאת שומן

החורף מגיע… הקפאת שומן לחיטוב הגוף

טיפולי הקפאת שומן כבר לא לבד – טיפול באמצעות מחטים שואף להוביל לפירוק שומנים ללא מאמץ.

הקפאת שומן

טיפולי הקפאת שומן כבר לא לבד – טיפול באמצעות מחטים שואף להוביל לפירוק שומנים ללא מאמץ

אם תשאלו תזונאים ודיאטנים, הרזיה נטולת מאמץ היא מושג שקיים רק בפנטזיות של אנשים שמנסים לאבד משקל. אבל זה לא מונע מהמדע, ידידנו הטוב, להמשיך ולנסות. הלהיט החדש – מדבקת בטן זעירה שלטענת ממציאיה סייעה למשתמשים בה להוריד 30 אחוזים משומן הגוף ב 28 ימים, ללא צורך בפעילות גופנית. אפילו לא סמלית.

המדבקה מורכבת ממאות מחטים קטנטנות (microneedles), זעירות יותר משיער אנושי, שכשהן באות במגע עם העור הן משחררות למחזור הדם שתי תרופות. השילוב בין התרופות הופך את ה’שומן הלבן’ והעקשן ל’שומן חום’ שבו ניתן לשלוט יותר בקלות, והגוף נוטה להשתמש בו כמקור אנרגיה כשהוא מתחמם.

כאשר המדבקה נלחצת לעור המחטים הקטנטנות “מוטבעות” בעור ולאחר שתי דקות ניתן להסיר אותה. התכלות המחטים היא זו שמשחררת אל מאגרי השומן התת-עורי הלבן את התרופה שממירה אותו לשומן חום. שומנים חומים ניתן למצוא אצל תינוקות, והם מסייעים לתינוק לשמור על חום הגוף על ידי שריפת אנרגיה זמינה. עם ההתבגרות כמות השומן החום בגוף האדם הולכת וקטנה.

ניסויים בעכברים שהתזונה שלהם התבססה על דיאטה עתירת שומן הראו כי המדבקה הפחיתה את מסת השומן בגופם ביותר מ-30 אחוז תוך ארבעה שבועות בלבד. בנוסף נרשמה ירידה משמעותית גם ברמות הכולסטרול ורמות חומצת השומן בדם.

המדבקה נבדקה עד כה על בעלי חיים בלבד, ומדענים מהאוניברסיטה הטכנולוגית של נניאנג (NTU) בסינגפור מעוניינים לעבור לניסויים אנושיים בהקדם האפשרי וכבר זכו להתעניינות מצד כמה חברות ביוטכנולוגיה שמעוניינות לפתע את הרעיון.

המדבקה מלהיבה את המדענים, בין היתר משום שהתחזיות הנוגעות למשקל עודף קובעות כי התופעה רק הולכת ומתרחבת, וכי תגלית מסוג זה עשויה לסייע לאנשים שנאבקים לרדת במשקל כדי לשמור על בריאותם, מבלי להזדקק לניתוחים יקרים.

הקפאת שומן – מדע חיטוב הגוף

הטיפול במחטים הזעירות עדיין אינו זמין, אך טיפול אחר שפותח על ידי מדענים עשוי לסייע לכם להיפרד ממצבורי השומן העיקשים ללא כל מאמץ – הקפאת שומן. טיפול הקפאת שומן מתבסס על העובדה שתאי השומן בגופנו רגישים לקור יותר מתאים אחרים.

במהלך טיפול הקפאת שומן, נעטפים מצבורי שומן בגוף בקור מבוקר, וקופאים. בעקבות זאת, הגוף משמיד את תאי השומן – והתוצאה היא ירידה ניכרת בשומן במצבור שטופל. טיפול הקפאת שומן ממנו תוכלו ליהנות באמריקן לייזר, מוכח מדעית ומבוצע ברשת בעזרת טכנולוגיית Cooltech החדשנית.

למידע נוסף על הקפאת שומן, הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באמצעות IPL, הסרת משקפיים ולפגישת יעוץ ללא תשלום – התקשרו אלינו 1700707060 או השאירו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר