אמריקן לייזר – יופי של בטיחות

להיראות טוב ולהרגיש מצוין – אבל הבטיחות מעל הכל!

רשת אמריקן לייזר מקפידה על בטיחות הטיפולים והמטופלים באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומערך הכשרה ובקרה מקיף. תחום הבטיחות מנוהל ומפוקח ישירות על ידי הנהלת החברה, ושורת אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע מתקדם, שמחויבים לפעול ללא פשרות למען בטיחות הלקוחות והטיפולים. בזכות עמידתה בשורת תקנים ונהלים בינלאומיים מחמירים אף זכתה החברה בתקן ISO 9001:2008

עקרונות הבטיחות של אמריקן לייזר

רשת אמריקן לייזר עושה שימוש בציוד האיכותי והמתקדם בעולם, שקיבל את תווי התקן המחמירים ביותר, מטעם ה-FDA האמריקני וה-CE האירופאי, שבודקים כל מכשיר ומכשיר בתהליך ממושך על מנת לוודא כי הוא בטוח לשימוש. הציוד קיבל בהתאם גם את האישורים הנדרשים ממשרד הבריאות וממכון התקנים הישראלי.

מערך הכשרה מקיף ומעמיק למטפלות בהסרת שיער

המטפלים והמטפלות באמריקן לייזר עוברים מסלול הכשרה מקיף שנמשך כשנה, במהלכו, הם מקבלים בהדרגה סמכויות לביצוע הטיפולים. ההכשרה הנה נפרדת וייחודית לכל טכנולוגיה וכוללת רקע תיאורטי והתנסות מעשית, בהדרכה צמודה של מטפלת מנוסה. לפני תחילת העבודה, המטפלים נדרשים לעבור בחינות הסמכה מחמירות. גם לאחר קבלת ההכשרה, עוברים המטפלים ריענון אחת ל-6 חודשים. תהליך ההכשרה וההסמכה מבוצע ומועבר ע”י בעלי מקצוע רפואי עם ניסיון רב.

להרגיש טוב - אמריקן לייזר

בקרה ושיפור תהליכים

הרשת משכללת כל העת את תהליכי הפיקוח והבקרה, על מנת להגביר את הבטיחות ואת שביעות רצון הלקוחות. בכל סניף ממונה מטפלת בכירה, שאחראית לבצע בקרה על עבודת המטפלות, מעקב אחר תוכניות הטיפול השונות וסיוע ללקוחות. המדריכה הקלינית הבכירה ברשת עורכת ביקורים סדירים בכל הסניפים, מעבירה הדרכות, צופה בטיפולים ונפגשת עם לקוחות. בנוסף, מפוקחת החברה על ידי ממונה בטיחות חיצוני.

נשמח לעמוד לרשותכם. בכל פנייה ושאלה, צרו עמנו קשר.