הכירו את ד"ר נינה אברמוביץ′

הכירו את ד"ר נינה אברמוביץ′ – רופאה מנתחת הסרת משקפיים בלייזר

מי אני: מומחית לרפואת עיניים ומנתחת בסניף ראשון לציון של אמריקן לייזר. את המקצוע למדתי באקדמיה הראשונה במוסקבה, "Moscow eye microsurgery center" , זאת האקדמיה הראשונה בה עשו ניתוחים להסרת משקפיים בתחילת שנות ה-90 . כשעליתי לארץ עברתי התמחות נוספת של חמש וחצי שנים בבתי החולים "ברזילי" ותל השומר. באמריקן לייזר אני נמצאת כשנה, אך בתחום רפואת העיניים יש לי וותק של כ-20 שנה. במסגרת התפקיד אני עושה בדיקות התאמה ללקוחות לפני ניתוח להסרת משקפיים, מנתחת אותם ועורכת להם ביקורת.


מה את הכי אוהבת בעבודה שלך כמבצעת הסרת משקפיים?

אני נהנית לעבוד עם אנשים, יש לי קשר ישיר עם מטופלים ומאוד חשוב לי הפידבק, לראות את המטופלים מרוצים לאחר הניתוח. חשובה לי מאוד התוצאה כך שהאושר של מטופלים משמעותי בעיניי. אני לצורך העניין האמא שלהם מהרגע שהם נכנסים לתהליך. אני איתם מתחילתו ועד לסופו.


מקרה מרגש במיוחד שטיפלת/נתקלת בו:
כל טיפול הסרת משקפיים הוא משנה את החיים. באחרונה הגיע בחור צעיר, בן 22, לבצע ניתוח הסרת משקפיים. הוא ביצע שינוי משמעותי מאוד מבחינה פיזית וניתוח להסרת משקפיים היה עוד בו שעשה אותו מאוד מאושר. מגיעים אליי גם המון חיילים קרביים, שלא מסדרים בשטח עם עדשות מגע או משקפיים, דבר שיכול לפגוע להם בהמשך הקריירה הצבאית. הניתוח משנה מאוד את איכות החיים של המטופלים שלי.

כשאני לא עובד/ת אני אוהב/ת ל…לטייל בטבע. לנקות את הראש ואת העיניים.


טיפ להצלחת טיפול הסרת המשקפיים בלייזר:
לעזור לרופא לעזור לך. צריך להאמין ברופא. היום יש שיטה ל- הסרת משקפיים שאינה משאירה תופעות לוואי, אבל מגיעים הרבה צעירים שלפעמים מזלזלים בטיפול ולאחר מכן אינם שמים טיפות, מבחינתי זה לא שווה כלום והעבודה נהרסת וחבל. חשוב לשתף פעולה עם הרופא וכך הוא יעזור לכם.

 EBK - הסרת משקפיים בלייזר