פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח – האפים הגבריים המושלמים

אופנת פיסול האף ללא ניתוח כובשת גם את בני המין החזק. מיהם הכוכבים ההוליוודיים שאפיהם מהווים השראה? הכירו אותם!

פיסול אף לגברים

בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים מגלים את עולם הטיפולים האסתטיים – ולא מהססים לעבור טיפולים שונים כדי לשפר את מראם ואת בטחונם העצמי. כמו בנות המין היפה, גם הגברים מושפעים מהמראה הפופולרי בתרבות – שנקבע במקרים לא מעטים בגלל מראם של הכוכבים ההוליוודיים שכולנו נחשפים אליהם על מסך.

פיסול אף ללא ניתוח הוא אחד מטיפולי האסתטיקה המבוקשים בשנים האחרונות. ההליך, שמהווה חלופה פשוטה ויעילה לניתוח אף, באמצעות הזרקות של חומצות היאלרוניות, מאפשר לשפר בקלות ובמהירות את מראה הפנים.

גברים רבים, כאשר הם עומדים לעבור פיסול אף ללא ניתוח, מבקשים להידמות לכוכבים הוליוודיים מוכרים. אז למי מהם יש את האף המושלם? הנה כמה כוכבים ששווה לקבל מהם השראה:

בראד פיט

בעלה לשעבר של אנג'לינה ג'ולי נחשב כבר שנים רבות לאחד הגברים האטרקטיביים בהוליווד. כבר מימיו הראשונים, כשהפציע בתפקיד בלתי נשכח ב"תלמה ולואיז", אי אפשר היה להתעלם מהפנים המושלמות שלו – וממה שבמרכזן. ולא, עד כמה שידוע לנו הוא לא עבר פיסול אף ללא ניתוח.

ג'ורג קלוני

במשך שנים רבות הוא נחשב לאחד הרווקים המבוקשים ביותר בהוליווד, עד שלבסוף מצא גם קלוני בת זוג לחיים. המראה הגברי שלו, שסייע לו להפוך לכוכב עוד בימי סדרת הטלוויזיה האהובה אי.אר, הושג לא מעט בזכות האף החטוב שלו.

טום קרוז

כבר 30 שנה כמעט שקרוז הוא כוכב על בשמי הוליווד – עוד מימי "אהבה בשחקים". הוא כיכב בשלל סרטי פעולה, ובזכות המראה הנערי שלו, נחשב גם לאהוב הנשים. אין לו אמנם מראה קשוח קלאסי, אבל יש לו יופי שאי אפשר להתעלם ממנו – ולאף המיוחד שלו, תרומה ברורה לכך.

ליאם ניסן

גיבור סרטי הפעולה הוא אחד השחקנים הכי קשוחים על המסך, וגבר נאה במיוחד. האף שלו, כמוהו, הוא בעל נוכחות ועוצמה גברית – שקשה להתעלם מהן.

ג'ון האם

הדמות שלו ב"מד מן" הייתה מורכבת להפליא – מצד אחד הוא הפגין כריזמה גברית קלאסית ומסתורית, ומצד שני הייתה בו פגיעות מעודנת וחבויה. האף שלו, בדיוק כמוהו, בנוי לתלפיות.

מעוניין בפיסול אף ללא ניתוח? צור עמנו קשר ונשמח להזמינך לפגישת יעוץ ללא תשלום