כדאי להסיר שיער באמריקן לייזר

אמריקן לייזר / הסרת שיער בלייזר / הסרת שיער מחיר / כדאי להסיר שיער באמריקן לייזר

"פותחים יום" קובעת: הכי כדאי להסיר שיער באמריקן לייזר

צוות התכנית "פותחים יום" בדק איפה הכי כדאי לעבור הסרת שיער בלייזר לקראת קיץ 2018 וחזר עם תשובות חד משמעיות – רשת אמריקן לייזר מציעה את חבילת הטיפולים המשתלמת ביותר.

 

לקראת הקיץ, רבים מעוניינים להיפרד משיער הגוף המיותר, להגיד שלום ולא להתראות לסכין הגילוח ומטריד ולשעווה המכאיבה, ולעבור הסרת שיער בלייזר, כדי ללכת בנוחות בלבוש קצר, לשפת הים והבריכה ללא צורך בתכנון מראש. איפה הכי כדאי לעבור את הטיפול הפופולארי? התכנית "פותחים יום" בדקה את הסוגיה עבור צופייה, וחזרה עם תשובה נחרצת וברורה: הכי משתלם לעבור הסרת שיער בלייזר ברשת אמריקן לייזר.

איך נערכה ההשוואה? כתבת התכנית, ליאור אטיאס, בדקה את חבילות הסרת השיער בלייזר לארבעת האזורים הפופולאריים ביותר בגוף, בארבע חברות האסתטיקה המובילות בישראל לקראת קיץ 2018. לסיכום הממצאים, קבעה אטיאס באופן חד משמעי: "כמו שאפשר לראות, אמריקן לייזר תספק לנו את המחיר הזול ביותר ואנחנו יכולים גם לראות שמדובר במספר שונה של טיפולים – באמריקן לייזר מדובר בחבילה של טיפולים ללא הגבלה לכל החיים, זה נתון מאד מעניין, והם גם הכי זולים. בשאר החברות מדובר בממוצע ב-10-12 טיפולים."

הרבה יותר טיפולים – תמורת פחות כסף

אם כך, לדברי אטיאס, לא רק שמחיר החבילה המבוקשת ביותר באמריקן לייזר הוא הזול ביותר – אלא שתמורת המחיר הזול הזה, מקבלים הלקוחות הרבה יותר טיפולים מאשר בכל חברה אחרת. אמריקן לייזר מספקת טיפולים ללא הגבלה, עד להשגת התוצאה. מה משמעות הדבר? כאשר עוברים הסרת שיער בלייזר, הטיפול משפיע רק על זקיקי שיער פעילים. אלא שבגופנו קיימים זקיקי שיער לא פעילים, שיכולים להתעורר בכל עת בעקבות שינויים הורמונליים, הריון, לידה, או סתם עם הזמן. זקיקים אלו יצמיחו שיער חדש גם לאחר טיפול מוצלח.

חבילת טיפולי הסרת שיער עד להשגת התוצאה שמציעה אמריקן לייזר, מאפשרת לעבור טיפולים נוספים ללא תשלום נוסף בכל שלב בחיים. מחיר חבילה זו באמריקן לייזר הוא כאמור זול ממחיריהן של חבילות מוגבלות ברשתות אחרות.

"אנחנו רצים למרפאה הקרובה לביתנו…" סיכם אלעד זהר את התחושה שוודאי חשו רבים מהצופים עם סיום הכתבה.

למידע נוסף על הסרת שיער ברשת אמריקן לייזר ולפגישת יעוץ ללא תשלום, השאירו פרטים או התקשרו: 1700707060, ושיהיה לכם קיץ נעים!
Back to Top