פיגמנטציה

טיפול מתקדם בפיגמנטציה וכתמי עור עושים באמריקן לייזר

ישראל היא מדינה שטופת שמש. מטבע הדברים, החשיפה המוגברת לשמש גורמת לכך שאחוז גבוה יותר מהאוכלוסייה יסבול מפיגמנטציה, בהשוואה למדינות בעלות אקלים קודר יותר.

ישראלים רבים סובלים במהלך חייהם מתופעת פיגמנטציה (כתמי עור) – הופעה של כתמים בחלקים שונים בעור, כתוצאה משינויים הורמונאליים או היחשפות מוגברת לשמש. פיגמנטציה נובעת למעשה משינוי בתכולתו בעור של חומר שנקרא מלנין. ירידה בתכולת המלנין תגרום להיפו-פיגמנטציה (כתם בעל גוון בהיר מגוון העור), בעוד שעלייה בתכולת המלנין תוביל להיפר פיגמנטציה (כתם בעל גוון כהה מגוון העור).

פיגמנטציה

פיגמנטציה – אופן הטיפול

רשת אמריקן לייזר מציעה בסניפיה השונים טיפולים לפיגמנטציה וכתמי עור שמבוצעים בשתי טכנולוגיות שונות, בהתאם לעומק הכתם וגודלו. הטיפולים לא גורמים לנזק לסביבת הכתם וללא מלווים בכאב. אנו מציידים את המטופלים במוצרים קוסמטיים במהלך הטיפול ולאחריו, לשימוש ביתי, על מנת להבטיח את יעילות ובטיחות הטיפול.

 1. DPC  –  Dynamic Pulse Control – טכנולוגיה מתקדמת מבוססת אור הגורמת להעלמת הכתם באמצעות חימום סלקטיבי של פיגמנט הצבע בכתם העור (מנגנון Photothermolysis). הפיגמנט הגורם לכתמים אלו ידוע בשם מלנין. באמצעות טכנולוגיה זו ניתן לשלוט בצורת הפולס, עוצמתו ומשכו, דבר המאפשר התאמה אישית טובה יותר לצורך טיפול בכתמי עור והעלמתם. הטיפול ב- DPC מותאם אישית לסוג הפגם, גוון העור והטקסטורה. לצורך השגת תוצאות יש לבצע סדרה של 6 טיפולים בממוצע. אורך כל טיפול הינו כ- 20 דק’ בממוצע ותלוי בגודל האזור המטופל. בהתאם לגוון הכתם, צבע העור, גיל המטופל וסוג הכתם – הטיפולים מבוצעים במרווחים של 4 שבועות בין טיפול לטיפול. האזורים בהם ניתן לטפל הינם הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים.

2. פילינג באמצעות לייזר הליך במסגרתו בו תאי עור מתים מוסרים מהשכבה העליונה של העור ותאים חדשים נחשפים, כדי לייצר מראה בריא וצעיר יותר. ההליך מבוצע בעזרת לייזר, טכנולוגיה מבוססת אור המגיעה לשכבות עמוקות של העור. פילינג לכתמי עור מיועד למקרים בהם הכתמים עמוקים יותר ודורשים קילוף של העור במטרה להסירם. הלייזר מאפשר להגיע לשכבה עמוקה יותר של העור.

נימים בפנים – שווה לדעת

בעיית עור נפוצה נוספת, לצד פיגמנטציה, היא נימי פנים בולטים. זו בעיה שכיחה הקיימת בקרב נשים וגברים. ונפוצה בעיקר בקרב בעלי עור בהיר ואנשים המבלים שעות רבות בשמש ללא קרם הגנתי.
נימים בולטים באים לידי ביטוי בשתי תצורות בעיקר:

1. קווי הנים ע”ג הפנים (לרוב באזור הלחיים)

2. אדמומיות קבועה על הלחיים שאינה קשורה למאמץ גופני או חום

הטיפול בנימי הפנים מתבצע באמצעות טכנולוגיית אור מסוג DPC הפועלת על השכבות העליונות של העור. העלמת נימים בפנים מתבצעת ע”י חימום והמסה של כלי הדם, תהליך המוכר גם בשם “קואגולוציה”. לאחר ההמסה מפונים כלי הדם שטופלו ע”י מערכות הפינוי של הגוף ומשאירים את האזור ללא כלי הדם הבולטים. אורכה של סדרת הטיפולים הינה 6 מפגשים, אחת לחודש, כשבין לבין חשוב להקפיד על מריחת קרם הגנה מתאים על הפנים.

זהו טיפול לא פולשני, בניגוד לחלופות הקיימות בשוק, ונחשב לבטוח ביותר.

טיפול בפיגמנטציה

Back to Top