הסרת שיער בלייזר

שאלות ותשובות על הסרת שיער בלייזר עם ד"ר חגי בצר

חולמים על גוף חלק? ד"ר חגי בצר, מנהל תחום האסתטיקה ב"אמריקן לייזר", משיב על 5 שאלות בנושא הסרת שיער שיעזרו לכם להסיר דאגה – ואת השיער המיותר.

 

הסרת שיער בלייזר עובדת?

"בהחלט! הבסיס להצלחה של הסרת שיער בלייזר נעוץ בשני גורמים: א. טכנולוגיה איכותית. ב. רמה מקצועית גבוהה של המטפלים. הרמה המקצועית מתבטאת ביכולת המטפל לקבוע את תוכנית הטיפול הנכונה עבור המטופל."

יש דבר כזה הסרת שיער לצמיתות?

"המילה "לצמיתות" היא קצת מבלבלת. גם כאשר הטיפול עצמו נחל הצלחה, יכולים לקרות מצבים שבהם זקיקי שיער שהיו רדומים במהלך הטיפול ולא הצמיחו שיער, יחלו להצמיח שיער. דבר זה יכול להתרחש למשל בעקבות שינויים ביולוגיים עם הגיל, אחרי לידה ועוד. לכן כדאי לוודא שעוברים הסרת שיער בלייזר במרכז שמספק טיפולים ללא הגבלה, ויעניק טיפולים נוספים ללא תוספת מחיר במידת הצורך."

האם הסרת לייזר מתאימה לכולם?

"חשוב להבין שכל הטכנולוגיות הן טכנולוגיות מבוססות אור, ולכל אחת יש את היתרונות שלה. המגוון הרחב של הטכנולוגיות מאפשר לטפל במגוון רחב של מקרים, ולספק להם טיפול הרבה יותר איכותי. חשוב לוודא שעוברים טיפול במרכז או במכון שמשתמשים בטכנולוגיות שעומדות בתקנים לא רק של משרד הבריאות הישראלי וה – CA האירופאי, אלא גם של ה – FDA האמריקאי, שהוא המחמיר מבין כולם."

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?

"לא. לרוב מדובר בתחושת עקצוץ או באי נוחות נסבלת. לייזר תוקף באופן ספציפי את זקיק השערה, ולכן הוא כמעט לא מורגש. בטח לא בהשוואה לכאב שמכירים משעווה או אפילציה."

למה פיקוח רפואי חשוב?

"טיפולי הסרת שיער בלייזר דורשים רמה מקצועית גבוהה, אחרת אפשר גם לגרום לנזקים. הרמה המקצועית הגבוהה נשמרת על ידי כך הכשרות מקצועיות והדרכה מתמדת של המטפלים. פיקוח רפואי מבטיח שהמטפלים עוברים הדרכות, מקבלים מענה מרופא לשאלות ולמקרים מיוחדים, ומעודכנים בכל החידושים הרלוונטיים בתחום באופן שוטף."

למידע נוסף התקשרו 1-700-70-70-60 או כתבו לנו את פרטיכם, ונשמח להזמינכם לפגישת יעוץ ללא תשלום