הסרת שיער בחולון

הסרת שיער בחולון – הכירו את סניף "אמריקן לייזר" בעיר

למתעניינים בהליך הסרת שיער חולון מציעה סניף חדש ואינטימי של "אמריקן לייזר". הכירו אותו

אמריקן לייזר

סניף אמריקן לייזר בחולון בהחלט מציעה פתרון חדשני ומרענן

למתעניינים בהליך הסרת שיער בלייזר חולון בהחלט מציעה פתרון חדשני ומרענן. רשת אמריקן לייזר מביאה לתושבי העיר חולון והסביבה, מבצעים משתלמים על טיפולי הסרת שיער בלייזר. הטיפולים מתבצעים בסניף בעיר, שנמצא ברחוב הרוקמים פינת הלהב, במרכז עזריאלי. הסניף ממוקם בבניין B, בקומה השלישית.

במסגרת הטיפולים בסניף, ניתן לעבור הסרת שיער באזורים שונים בגוף, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר אשר מאפשרות להתאים את הטיפול המיטבי לכל מטופל ומטופל. למתעניינים בהסרת שיער בלייזר בחולון, מצפה בסניף צוות מיומן ומנוסה, שיכול לסייע לכם לבחור את תכנית הטיפולים המתאימה ביותר, וכן כמובן לבצע אותה בפועל.

כמו בשאר הסניפים הרבים של רשת אמריקן לייזר, גם בסניף חולון אנו מציעים למטופלים שלנו להסרת שיער אחריות מלאה על הטיפולים. מדוע בעצם? חשוב להבין, שגם לאחר הסרת שיער מוצלחת, אין ערובה לכך שלא יצמח שיער חדש כלל.

גם לאחר הסרת שיער מוצלחת אין ערובה לכך שלא יצמח שוב שיער

בגוף שלנו יש תאי שיער רדומים, שבהם הטיפול אינו פוגע, והם יכולים להתעורר בשל שינויים הורמונליים בגוף. אם וכאשר הדבר קורה, ברשת אמריקן לייזר אנו מבטיחים למטופלים בתכניות הטיפול ללא הגבלה, כי יוכלו לחזור בעתיד ולעבור עוד טיפולי הסרת שיער ללא עלות נוספת, כך שמדובר בהצעה משתלמת בהחלט.

הסרת שיער בלייזר - חולון

יפעת פרץ – מנהלת סניף אמריקן לייזר בחולון

מבצעים להסרת שיער בחולון שמציעה רשת אמריקן לייזר, משתנים מעת לעת, במטרה לתת ללקוחותינו מענה מתאים לכל עונה. נשמח לספר לכם עוד על המבצעים הקיימים כעת, ולקבוע לכם פגישת היכרות ובדיקה ללא התחייבות וללא כל עלות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

כתובת: מרכז עזריאלי, בניין B, קומה 3, הרוקמים פינת הלהב.

שעות פעילות: שעות הפעילות של הסניף שבהן ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר בחולון הן: 8:00-22:00 בימי ראשון עד חמישי, ובימי שישי 8:00-13:00.

טלפון: 1-700-70-70-60

הסרת שיער בחולון

לתיאום פגישת יעוץ ללא תשלום להסרת שיער בחולון או בכל אחד מסניפינו האחרים ברחבי הארץ, הקליקו והשאירו לנו את פרטיכם או התקשרו.