חולמים על הסרת משקפיים בלייזר

חולמים על הסרת משקפיים? תיראו את העיניים היפות ביותר בהוליווד

רבים החולמים על הסרת משקפיים, רוצים שיראו את עיניהם ללא מחסומים. הנה השחקניות שהתפרסמו בזכות עיניהן היפות, שהעולם רואה במלוא הדרן

פיסול אף

1. אנג'לינה ג'ולי

הכוכבת הגדולה ביותר של העשורים האחרונים היא גם אחת השחקניות עם העיניים היפות בעולם. שחקנית הקולנוע המצליחה ידועה ביופייה עוצר הנשימה – וכמובן גם במערכת היחסים עם האקס בראד פיט. לא ברור איך מבט אחד מעיניי הכחול-עמוק שלה לא השאיר אותו בשטח.

2. אליזבת' טיילור

השחקנית המיתולוגית נודעה כבר לפני עשרות שנים כבעלת צמד עיניים כחולות שאי אפשר להתעלם מהן. יש אפילו האומרים שהיא זכתה בשני פרסי אוסקר כי למעשה קיבלה פרס לכל אחת מעיניה היפות. אין ספק שאילו היו לנו עיניים כאלה, היינו שוקלים לעבור הסרת משקפיים כדי שהעולם יזכה ליהנות מהן!

3. אודרי הפבורן

ועוד קצת קלאסיקה: השחקנית האירופאית (היא נולדה בבלגיה) הייתה כוכבת גדולה בשנות ה-50 וה-60. את עיניה היפות כל-כך, נהגה להבליט בעזרת מסקרה, אייליינר ועפרון איפור לעיניים. אם גם אתן חובבות איפור עיניים כבד, כדי שיראו את האיפור המושקע, מומלץ לעבור הסרת משקפיים.

4. שרליז ת'רון

השחקנית-דוגמנית מדרום-אפריקה קיבלה ביקורות מהללות ופרס אוסקר על משחקה בסרט "מונסטר", שם גילמה רוצחת סדרתית (על פי סיפור אמיתי). עבור התפקיד היא אופרה באיפור כבד שטשטש מעט את יופייה המרהיב וגם מראה צמד עיניה היפות עומעם. במציאות, לעומת זאת, אין צורך לעבור הסרת משקפיים כדי לראות עד כמה יפה היא.

5. מילה יובוביץ'

היא שחקנית, דוגמנית, מוזיקאית, זמרת ואפילו מעצבת אופנה. אבל אנחנו לא שוכחים להוסיף לרשימה המפוארת הזו של היפהפיה מאוקראינה שהיא גם בעלת עיניים שאי אפשר להתעלם מהן. אילו היינו מרכיבים משקפיים, היינו עוברים הסרת משקפיים רק כדי לראות אותה ללא מחיצות.

6. אמה סטון

כשאת ממוצא מעורב של שבדיה, בריטניה וגרמניה – לא מפתיע שיש לך לוק מיוחד. מלבד יופייה המשכר, אמה סטון ידועה גם בעיניים שהן לא רק יפות – אלא גם נראות קצת גדולות מהרגיל. לגודל העיניים, אגב, אין שום קשר לאפשרות לעבור הסרת משקפיים.

7. קריסטן סטיוארט

אהבתם אותה ב"דמדומים"? בטח גם בגלל ששמתם לב לעיניה הירוקות. אגב, את קריירת המשחק שלה היא התחילה כבר בגיל 8, בסרט The Safety of Objects. בסרטי הערפדים המפורסמים עיניה של קריסטן אמנם הופכות לאדומות לעתים, אולם זה לא המצב בחיים.

8. דקוטה פנינג

עוד שחקנית שבוודאי שמתם לב אליה בדמדומים (פרקים 2,3 ו-4) שהחלה לשחק בגיל ממש מוקדם: 6, היא דקוטה פנינג. מאז שיחקה פנינג בלא מעט סרטים וסדרות טלוויזיה, כאשר בכולם בלטה – גם בזכות עיניה הכחולות.

9. זואי דשנל

השחקנית-מוזיקאית אמריקאית-יהודיה הזו מוכרת בשנים האחרונות בעיקר בשל משחקה כג'ס בסיטקום "הבחורה החדשה" והתפרסמה גם בשורה של סרטים בהם שיחקה. שמתם לב כמה יפות הן עיניה הכחולות?

אם גם אתם רוצים שעיניכם יבלטו ללא מחיצות ושוקלים לעבור הסרת משקפיים בלייזר? נשמח להזמינכם לבדיקת התאמה ללא תשלום. צרו עמנו קשר!