אחריות על הסרת שיער בלייזר

אמריקן לייזר מספקת אחריות על טיפולי הסרת שיער בלייזר!

למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו מציעים אחריות על הסרת שיער, ומדוע זה נחוץ? התשובות בכתבה שתסיר דאגה מלבכם.

החלטתם לעבור הסרת שיער בלייזר? מצוין, עכשיו יש כמה דברים שחשוב שתדעו על הטיפול, על מידת ההצלחה שלו ועל השפעתו, כדי לעבור אותו בצורה החלקה והמשתלמת ביותר.

הסרת שיער בלייזר – האם זה לתמיד?

הסרת שיער בטכנולוגיות אור כמו הסרת שיער בלייזר היא טיפול אפקטיבי, יעיל ובעל יתרונות רבים ביחס לאופציות האחרות שקיימות בשוק. זוהי שיטה שמאפשרת להיפרד משיער מיותר באזורים שונים בגוף, לאורך זמן. אבל – וזו נקודה שחשוב להבין, אין טכנולוגיה שיכולה להבטיח הסרת שיער לצמיתות.

הסיבה לכך קשורה לדרך שבה הגוף שלנו מצמיח שיער. בגופנו זקיקי שיער פעילים, המצמיחים שיער, וגם זקיקים רדומים, שאינם מצמיחים שיער בהווה, אך עשויים להתחיל להצמיח שיער בעתיד.

כאשר אנחנו מבצעים טיפול, זקיקי השערות הפעילים שנחשפים אליו נהרסים. עם זאת, בעור שלנו יש גם זקיקי שיער רדומים – לא פעילים – אשר אינם מושפעים מהטיפול. בחלוף הזמן, מסיבות שונות כגון שינויים הורמונאליים, תורשה, הריונות ולידות ועוד, זקיקים רדומים אלה עשויים להתעורר לחיים – ולהצמיח שיער גוף חדש.

מסירים דאגות להסרת שיער

מסיבה זו, החלטנו כאן ברשת אמריקן לייזר להציע ללקוחות שלנו אחריות להסרת שיער. מה זאת אומרת? כשאתם הופכים ללקוחות שלנו, במסגרת החבילות הרלבנטיות, אנחנו מציעים לכם אפשרות לקבל טיפולים ללא הגבלה ללא תשלום נוסף.

כשאתם הופכים ללקוחות שלנו, עם אחריות להסרת שיער, אתם יכולים לחזור ולבצע טיפולי הסרת שיער נוספים, במקרה ששיער חדש יצמח – ולהגיע שוב לתוצאה המבוקשת ולגוף חלק, ללא תשלום נוסף, במחיר החבילה.

למשך כמה זמן? ללא הגבלה, וככל שיידרש – נשמע טוב נכון?

כשאתם בוחרים להסיר שיער באמריקן לייזר, אתם נמצאים בידיים טובות, ויכולים להיות שקטים ולדעת שגם אם שיערות חדשות יצמחו בגופכם, לא תצטרכו לשלם שוב ולרכוש חבילת טיפולים נוספת כדי להסיר אותן. אנחנו מעניקים לכם אחריות על לתוצאה – ובניגוד למקובל בענף, לא מגבילים את מספר הטיפולים בחבילות אלה.

אנחנו ב"אמריקן לייזר" רוצים שתיפרדו לא רק מהשיער המיותר – אלא גם מהדאגות, ושתדעו שיש לכם בית אסתטיקה אמין לחזור אליו  במידת הצורך – ללא תשלום נוסף.