דף הבית ›› הסרת שיער בלייזר ›› טיפולים

הסרת שיער בלייזר

 

חושבים/ות על הסרת שיער בלייזר? מתלבטים/ות בין הסרת שיער בלייזר ובין הסרת שיער בשיטות אחרות? תוהים איפה כדאי לעשות הסרת שיער בלייזר? יש לנו את כל התשובות עבורכם.
הסרת שיער בלייזר היא שיטה נוחה ויעילה להסרת שיער, אשר מאפשרת להיפטר משיער מיותר לאורך זמן ולקבל תוצאה יפה ואסתטית.
אמריקן לייזר היא אחת מרשתות האסתטיקה הוותיקות בישראל - הרשת פועלת כבר כ-15 שנים , ולאורך כל הדרך אנחנו מקפידים לשמור על חדשנות טכנולוגית, סטנדרטית גבוהים, ומקצועיות יוצאת דופן - ובזכות זאת שומרים על מקומנו בצמרת מרכזי האסתטיקה בארץ ובעולם.

 

המחירים שלנו

 

אמריקן לייזר גובים מחיר על התוצאות ולא על כמות הטיפולים:

אנחנו החברה היחידה בשוק האסתטיקה אשר מתחייבת ללקוחותיה ומעניקה טיפולים ללא הגבלה - עד שמגיעים לתוצאה הרצויה אצלנו לא רוכשים סדרות טיפולים, אלא תוצאה - באיזור בו מעוניינים לבצע הסרת שיער. (כל האזורים פרט לאזור הפנים)
אנחנו כאן כדי לוודא שטיפול הסרת השיער בלייזר שאתם עוברים נעשה לשביעות רצונכם המלאה, מהרגע בו פניתם אלינו ועד לאחר ביצוע הטיפול. אמריקן לייזר - תמיד כאן לשירותכם!

 

הטכנולוגיה שלנו


אמריקן לייזר מקפידה על שימוש במכשירים מהשורה הראשונה, ודואגת למצב את עצמה כמרכז אסתטיקה חדשני שמעניק טיפולים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. הטכנולוגיה בה משתמשת אמריקן לייזר היא בטכנולוגיית DPC - טכנולוגיית קרן אור הכוללת מגוון ידיות בעוצמות שונות כדי לייצר התאמה אישית מדויקת לסוג העור, סוג השיער (צבע/עובי), צפיפות השיער וקצב גידול השיער. אנרגיית האור הנפלטת מהידית נקלטת על ידי פיגמנט המלנין שבשערה והופכת לאנרגיית חום המשמידה את הזקיק. ההתאמה המיטבית לעור ולשיער מתאפשרת בזכות הידיות השונות והאפשרות לשלוט בצורת הפולס ומשכו, באורך הגל ובעוצמת האנרגיה שלו.
מכשיר נוסף בו אמריקן לייזר עושה שימוש הוא Candela, אשר כולל ידית לייזר מהירה מאד המסייעת לביצוע הסרת השיער בצורה נוחה, חלקה ומדויקת, וכן מנגנון קירור אשר מפזר על העור אוויר מקורר לפני המגע עם הקרן הלייזר וזאת על מנת להפחית את תחושת הכאב.


למה אמריקן לייזר?


חוץ מהטכנולוגיות המתקדמות של אמריקן לייזר, תוכלו למצוא אצלנו גם את אנשי המקצוע המנוסים והטובים ביותר בתחומם. בראש המחלקות להסרת שיער בלייזר, הסרת משקפיים בלייזר, מרפאות השיניים והטיפולים האסתטיים של אמריקן לייזר עומדים מנהלים רפואיים בעלי שם ומוניטין ללא רבב, הנחשבים לבעלי סמכות ומומחיות בתחומם. בנוסף, לכל אורך ההליך הטיפולי, אנחנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים מאד של ביטחון ובטיחות.
באמריקן לייזר מקפידים על שירות מקצועי ואדיב, יחס אישי, אחריות מלאה לתוצאות ושימת הלקוח וצרכיו במרכז

השאר פרטיך כאן ונציגנו יחזרו אליך
שלחו לי הטבות ועדכונים
פנייתכם נשלחה בהצלחה!
המלצות
    א′: "באמריקן לייזר עובד צוות מדהים"
    איציק כהן, 35, סוכן: "עולם אחר"
    גלית פורמן, עוסקת בשיווק, בת 35: "איכות חיי השתפרה ללא היכר"
<< לכל ההמלצותFacebook Youtube
:הטבות והנחות בבלעדיות לחברי :באישור ופיקוח של