דף הבית ›› טיפולים ›› הסרת שיער

טיפולים

הסרת שיער בהתאמה אישית - כשיש לך דאגה אחת פחות, יש לך יותר זמן ליהנות

רשת אמריקן לייזר היא הרשת המובילה, בעלת הניסיון והידע הרב ביותר בתחום הסרת שיער. הרשת מטפלת בעשרות אלפי לקוחות מרוצים מזה למעלה מעשר שנים, והינה הרשת היחידה המעניקה אחריות על טיפולי הסרת שיער עד להשגת התוצאה הרצויה. בנוסף, באמריקן לייזר מקפידים על השגחה ופיקוח רפואי ע"י טובי הרופאים ועומדים בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי.

 

אמריקן לייזר מאפשרת, לנשים וגברים כאחד, להסיר שיער בכל חלקי הגוף: פנים, ידיים, רגליים, חזה, בטן, גב, כתפיים, בית שחי ומפשעות. הטיפול מיועד לגילאי 16 ומעלה.

 

רשת אמריקן לייזר מובילה  בתחום הסרת שיער  בגישתה החדשנית - הסרת שיער בהתאמה אישית. אנו פועלים להתאמת הטכנולוגיה למטופל - תוך שימוש במגוון אורכי גלים, עוצמות, צורת ומשך פולס האור, במטרה להשיג את התוצאה האופטימאלית בטיפולי הסרת שיער . מסיבה זו מקפידה הרשת על חדשנות מתמדת ומשתמשת בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר. טיפולי הסרת שיער  באמריקן לייזר מבוצעים באמצעות מכשיר OMNIMAX  החדשני של חברת Sharp Light הפועל במגוון טכנולוגיות ובהן DPC . המכשור המתקדם מאפשר נוחות מקסימאלית ובטיחות רפואית. לכל לקוח מתועד פרוטוקול אישי המאפשר מעקב אחר התקדמות התהליך.

 

הטכנולוגיה

שפע המונחים והטכנולוגיות הקיימים בשוק יוצרים לא פעם בלבול. לנו חשוב כי ללקוח יהיה את כל המידע על מנת שיוכל לקבל החלטה נכונה ולא יתאכזב מהתוצאות או מהתהליך!

הסרת השיער במכשיר OMNIMAX פועלת  באמצעות טכנולוגיית DPC  שהינה מבוססת אור:

האנרגיה הנפלטת מהמכשיר נקלטת על ידי הפיגמנט (מלנין) שבשערה, מומרת לאנרגית חום הפוגעת בכלי הדם המזינים את זקיק השערה וגורמת להשמדת הזקיק. ההבדל העיקרי בין הטכנולוגיות נעוץ באורך הגל.

טכנולוגיית ה- DPC מאפשרת אורכי גל שונים, שליטה במאפייני פולס האור בהתאם לגוון העור והשערה של המטופל/ת ועל ידי

 

 

צוות המטפלים
טיפולי הסרת שיער מבוצעים על ידי מטפלים בעלי ניסיון רב שנים שהוסמכו לבצע. טיפולי הסרת שיער בהתאמה אישית למטופלות הרשת. המטפלים נמצאים תחת פיקוח רפואי קפדני ועוברים הדרכות והסמכות באופן שוטף.

 

מכשיר ה - OMNIMAX

אמריקן לייזר שמה לעצמה למטרה להביא למטופליה את התוצאות הטובות ביותר עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר. טיפולי הסרת השיער באמריקן לייזר מבוצעים באמצעות מכשיר חדשני ה OMNIMAX שהינו בלעדי לאמריקן לייזר ומשלב בתוכו מגוון טכנולוגיות. ה-OMNIMAX מאפשר התאמה מיטבית לכל סוג עור, סוג שיער, צפיפות שיער וקצב צמיחת השיער.

 

יתרונות הטיפול והמכשיר

תהליך הסרת השיער פועל באופן הבא: אנרגיית האור הנפלטת מהמכשיר נקלטת ע"י הפיגמנט (מלנין) שבשערה, מומרת לאנרגיית חום הפוגעת בכלי הדם המזינים את זקיק השערה וגורמת לפגיעה בזקיק. הטיפול מונע מזקיק השערה להצמיח את השערות בחזרה. היות וכל אדם שונה ממשנהו, על מנת לקבל תוצאות אופטימאליות, יש צורך בהתאמה מדויקת של הטיפול לכל אדם ואדם. מכשיר ה-OMNIMAX מאפשר להתאים את הטיפול בזכות יכולת לזהות מס' פרמטרים המשתנים ממטופל למטופל כמו סוג וגוון העור, צבע השערה ועובייה. מכשיר ה-OMNIMAX כולל מגוון של ידיות ויכולת לשלוט באורך הגל, צורת הפולס, משכו ועוצמתו בהתאם לשונות בין אדם לאדם. התאמת סוג הפולס ואורך הגל מאפשרות לבצע טיפול בטוח ויעיל יותר לכל מטופל. בידיות המכשיר ישנו מנגנון קירור מובנה המפחית את תחושת הכאב ומשפר את איכות הטיפול. בזכות יכולות אלו מאפשר המכשיר להגיע לתוצאות טובות יותר בזמן קצר יותר.

 

בניית תוכנית טיפולים אישית
בכדי להתאים את הטיפול בצורה אידיאלית אנו בונים עבור כל מטופל תוכנית טיפולים אישית המהווה מעין תביעת אצבע טיפולית. התוכנית נבנית על בסיס הניסיון הרב שנצבר במאות אלפי טיפולים שבוצעו ברשת אמריקן לייזר ומיושמת בעזרת תוכנה מתקדמת שפותחה במיוחד. תוכנית הטיפולים כוללת שילוב של מוצרים בעלי זיקה לטיפולי הסרת שיער המשלימים את הטיפול ומסייעים להגדיל את האפקטיביות של הטיפול. הכנת העור לפני הטיפול והרגעתו עם סיום הטיפול הינם נדבכים חשובים בטיפול המתאפשרים הודות לסדרת מוצרים המלווה אותנו בטיפולים. שילוב המוצרים לווה בתהליך ארוך במסגרתו נבדקו מוצרים שונים ומרכיביהם בכדי שנוכל לייצר את הטיפול האופטימאלי לכל מטופל התחייבות לביצוע טיפולים עד להשגת התוצאה הרצויה בזכות הניסיון הרב שצברנו וההבנה שתהליך הסרת השיער הינו שונה משמעותית ממטופל למטופל אנו מתחייבים  לבצע טיפולים עד להשגת התוצאה הרצויה השונות בין מטופל למטופל משנה את מספר הטיפולים הרצויים ותדירותם. אנו באמריקן לייזר מבינים זאת ומתאימים את הטיפול בהתאם.

 

תופעות לוואי
מיד לאחר הטיפול עלולה להיווצר אדמומיות ונפיחות קלה, אשר חולפת בתוך שעות ספורות ובמקרים נדירים תוך מספר ימים. מומלץ שלא להתקלח ולהימנע מפעילות מאומצת (כגון ספורט) הגורמת להזעה מוגברת כשעתיים לאחר הטיפול.

 

 

 

מלאו פרטים ליצירת קשר
פנייתכם נשלחה בהצלחה!

מבין האזורים הבאים, מהו האזור הראשון בחשיבותו בו הייתם מעדיפים להסיר שיער?
לתוצאותאמרו עלינו