קורס מטפלים/ות

אמריקן לייזר / קריירה / קורס מטפלים/ות

אמריקן לייזר משיקה: קורס מטפלים/ות ללא תשלום ובשכר

חדש באמריקן לייזר: קורס מטפלי הסרת שיער בלייזר ללא תשלום ותוך מתן שכר מלא למשתתפים. לתלמידים האיכותיים תוצע עבודה בסניפי הרשת עם סיום הקורס.

דרושים אמריקן לייזר

אנשים רבים המחפשים מקצוע לעסוק בו, משקיעים כספים רבים בהכשרה על מנת לזכות בידע ובניסיון שיאפשרו להם לעבוד בתחום האהוב עליהם ולהתפרנס בכבוד. כעת, מציעה אמריקן לייזר, חברת האסתטיקה המובילה בישראל, אפשרות מסקרנת ומשתלמת במיוחד למתעניינים באסתטיקה, המעוניינים לעסוק בתחום.

החברה משיקה בימים אלה קורס הסמכה למטפלים ולמטפלות בהסרת שיער בלייזר – ללא תשלום, ותוך מתן שכר מלא למשתתפים מטעם אמריקן לייזר. הקורס נפתח עקב התרחבות החברה והביקוש הגבוה לשירותיה בכל רחבי הארץ. הקורס מיועד לנשים וגברים, מכל הארץ, בכל הגילאים ודוברי כל השפות, המעוניינים להשתלב בעולם האסתטיקה ולעבוד כמטפלי הסרת שיער בלייזר. בתום הקורס, יקבלו התלמידים תעודת הסמכה קלינית, כאשר המשתתפים המוכשרים יוכלו כמובן להיקלט כעובדים מן המניין בסניפי החברה, בפריפריה ובמרכז.

הקורס מתאים במיוחד למתעניינים ביופי ובאסתטיקה, להם משיכה טבעית ואישית לתחום, בעלי יחסי אנוש מצוינים וגישה טיפולית, הנהנים ללמוד ולהעניק מעצמם. זהבית וייס-קוממי סמנכ”ל משאבי אנוש של אמריקן לייזר מפרטת: “אנו מזמינים את כל מגוון האוכלוסייה להגיש מועמדות, בדגש מיוחד על גילאי 40 ומעלה, דוברי כל השפות, כולל עולים חדשים. אנו גאים להעניק תעסוקה בכל רחבי הארץ, בדגש על הפריפריה, במקום עבודה איכותי, עם סביבת עבודה מושלמת ומתגמלת שמעניקה אופק תעסוקתי לכלל העובדים”.

לומדים יופי של מקצוע

אם אתם כבר מתחילים לחדד את העפרונות, כדאי שתדעו שקורס ההכשרה להסרת שיער בלייזר ייפתח במספר מועדים ביוני וביולי 2018. הקורס יתקיים ברחבי הארץ, בסניפי הרשת השונים, ב-17 ערים ברחבי ישראל. משך הקורס הוא כשבועיים, ללא עלות ותוך מתן שכר מלא למשתתפים. בוגרי הקורס, יקבלו תעודת הסמכה קלינית ועם תום קורס ההכשרה, יוכלו להשתלב באחד מ-17 סניפי הרשת.

וייס-קוממי מספרת על העבודה בחברה: “אמריקן לייזר מעסיקה כיום כ-150 מטפלים ומטפלות מוסמכים. קיים ביקוש גבוה מאוד למטפלים נוספים בכל רחבי הארץ עקב התפתחות והתרחבות החברה. מהלך ההסמכה החדש יאפשר לנו להרחיב את מאגר המטפלים המוסמכים והאיכותיים שלנו ולצד זאת לקדם תעסוקה והכשרה מקצועית בכל הארץ.”

איזו תמיכה מספקת הרשת לעובדיה?

וייס קוממי: “אנו רואים ומטפלים בעובדים באופן פרטני, מלווים את העובדים בחוויות אישיות, בשמחות ולצערנו גם במקרי אבל שמהווים חלק טבעי מהחיים. אנו מספקים כיום הכשרה פרקטית בכלל התפקידים, עם דגש על התפקידים הטיפוליים”.

תארי את סביבת העבודה בחברה

“זו סביבת עבודה נעימה, צעירה ונמרצת. העובדים נהנים מאופק תעסוקתי רחב הכולל הכשרות ויכולת להתקדם לתפקידים בכירים בארגון. חשובה לנו מאד גם האווירה החברית, לכן אנו מקיימים ערבי גיבוש וצוות, מעניקים מתנות בחגים ובימי הולדת, מציינים ותק ואף מעניקים תשורה על כל “יום הולייזר” – יום השנה לתחילת העבודה ברשת. כדי לחזק את ההווי החברתי, אנו מקיימים נופש חברה ועוד הפתעות. הרשת יודעת לתגמל עובדים על כל תרומה בעבודתם בבונוסים אישיים, בפעילויות המניעות להצלחה ועוד.”

לפרטים נוספים לחצו כאן

לשליחת קורות חיים לחצו כאן >>

אז אם אתם מחפשים את האתגר הבא, מעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש ומשתלם ולהשתלב בחברת האסתטיקה המובילה בישראל, צרו עמנו קשר, ואולי תוכלו להצטרף לקורס ולמשפחת אמריקן לייזר.

Back to Top