פילינג

פילנינג לייזר – העניקי לפנים שלך התחדשות

פילינג או בתרגומו העברי, קילוף עור, הינו הליך קוסמטי בו תאי עור מתים מוסרים מהשכבה העליונה של העור ותאים חדשים נחשפים למתן מראה בריא וצעיר יותר. פילינג יכול להתבצע במספר דרכים ביניהם מקלחת פשוטה, סיבון באמצעות לופה, שימוש בחומרים כימים או קילוף באמצעות לייזר כשישנם הבדלים כמובן בין סוגי הפילינג השונים.

טיפול בפיגמנטציה

אופן הטיפול בפילינג

הטיפול מתבצע ע”י רופא מוסמך ובעל ניסיון בביצוע פילינג בלייזר. בטרם הטיפול יתבצע אבחון מסודר ללקוח במסגרתו יתוכנן אופן הטיפול הכולל את האזור, עומק החדירה ועוצמתו. הטיפול עצמו תלוי במצב העור ויכול לחזור על עצמו עד 3 פעמים במרווחים של כחודש בין טיפול לטיפול. במהלך הטיפול מתבצעת הרדמה מקומית לאזור המטופל. לפני הטיפול יבוצע ניקוי פנים ללקוחות המטופלים על מנת להסיר קרמים, חומרי איפור בכדי להימנע מקונטרא אינדיקציות בעת הטיפול. אורך הטיפול בפילינג הינו 20 דק’ ולאחר כשבוע ניתן לצאת מהבית כשבחלוף 14-10 ימים ניתן יהיה לחוש בהתחדשות העור ללא הנגעים שהוסרו. הפילינג הינו טיפול המתאים להבהרת כתמי שמש וכתמי הריון, טיפול בצלקות וחידוש העור. בסיום הטיפול יבוצע טיפול הרגעה לפנים על מנת להפחית את תחושת הכאב ובסיומות יינתנו מוצרים המיועדים לטיפול ביתי יומיומי כחלק ממערך הטיפול. הטיפול מיועד לסובלים מצלקות פצעי בגרות, כתמי פגמנט, קמטוטים, התעבות של העור ונגעים שטחיים בעור. נתן לטפל בכל הפנים או בחלק מהם, בהתאם למצבו של המטופל.

יתרונות טיפול פילינג לייזר

באמריקן לייזר אנו מבצעים פילינג באמצעות לייזר המאפשר להגיע לשכבות העמוקות של העור (בשונה מהאופציות הביתיות קוסמטיות) תוך שליטה על עומק הקילוף והגעה לרמת דיוק גבוהה בניגוד לפילינג כימי שבו לא ניתן לשלוט היטב בעומק הקילוף ורמת הדיוק אינה גבוהה. ההחלמה מטיפול פילינג בלייזר אורכת מס’ ימים והתוצאה מגיעה תוך זמן קצר. הטיפולים מלווים במוצרים קוסמטיים במהלך הטיפול ולאחריו לשימוש ביתי על מנת להבטיח את בטיחות הטיפול ושימור התוצאה.

 

Back to Top