עיבוי שפתיים

מעוניינת בשפתיים חושניות ומלאות? מילוי שפתיים זו התשובה!

שפתיים עבות, מלאות ובשרניות הן חלק כמעט בלתי נפרד מהיופי הנשי בעולם המערבי. נשים בעלות שפתיים מלאות במיוחד נחשבות ליפיפיות, ותורמות להתבססות ולפופולריות של טיפול מתחום האסתטיקה הרפואית – טיפול עיבוי שפתיים.

עיבוי שפתיים

 

עיבוי ומילוי שפתיים למראה למראה מושלם!

עיבוי / מילוי שפתיים מתבצע תחת הרדמה מקומית. לפני הזרקת חומר המילוי, מרדים הרופא את השפתיים באמצעות זריקה או משחה מאלחשת, לאחר מכן מוזרק חומר המילוי לשפתיים, כאשר דרך ההזרקה והעבודה אחריה משתנות מעט לפי סוג החומר. בחלק מהמקרים, תפקיד חומר מילוי שפתיים הוא למלא ישירות את השפתיים, ואילו במקרים אחרים, הוא מגרה את הגוף ליצור סביבו רקמה שתביא לידי עיבוי השפתיים. ישנם חומרי מילוי קבועים (כגון סיליקון וביו-אלקמיד) וחומרי מילוי זמניים. באמריקן לייזר מבוצע עיבוי השפתיים באמצעות חומרי מילוי זמניים בלבד.

חומרי מילוי זמניים למילוי שפתיים

מהניסיון הרב שנצבר באמריקן לייזר נמצא כי לחומרי המילוי הקבועים תופעות לוואי רבות אשר אינן חולפות גם לאחר שנים רבות ואף עלולות לגרום לנזק לסביבת האזור שטופל. חומרי המילוי הזמניים הם רבים ושונים וזוכים, לאחרונה, להצלחה מיוחדת. בין חומרי המילוי הזמניים ניתן למצוא חומרים העשויים מחומצה היאלורונית (המשמשים גם לצורך מילוי קמטים), הנחשבים לבטוחים ויעילים במיוחד. הליך ההזרקה עצמו הוא אותו הליך בסיסי כמו במקרה של עיבוי שפתיים באמצעות חומרי מילוי שפתיים קבועים – הרדמה של המקום, הזרקת חומר המילוי, ועיצוב על פי אופי החומר. לעתים נדרש טיפול השלמה נוסף כעבור מספר שבועות. השפעת החומר מתפוגגת תוך חודשים עד שנים, בהתאם לאיכות החומר ומאפייני המטופל. מאחר שמדובר בחומרים נספגים, קשה לנבא בדיוק את אורך החיים של החומר בגוף.

עיבוי שפתיים

 

האם יש תופעות לוואי לעיבוי שפתיים?

יתרונם הגדול של חומרי המילוי הזמניים הוא במיעוט תופעות לוואי. תופעות הלוואי העיקריות הקשורות בהזרקת חומרי מילוי הן: שטפי דם ונפיחות מקומית, שחולפים מספר ימים לאחר ההזרקה. תופעת לוואי נוספת היא היעלמות מהירה מהצפוי של חומר המילוי ואובדן התוצאות. למרות שחומרי המילוי המודרניים נותנים לרוב תוצאות מאריכות ימים (שנה ויותר), לעיתים החומר נספג מהר מהצפוי. במקרים אלה מומלץ שימוש בחומר מילוי מקבוצה שונה.

Back to Top