הקפאת שומן – הסיפור של יוסף

“הגעתי ממקום של ייאוש, וחודשיים אחרי הטיפול המצב שלי שונה לגמרי” – יוסף (29), מספר על טיפול הקפאת שומן שעבר באמריקן לייזר

למי מאתנו אין איזה מצבור שומן שהוא היה שמח להיפרד ממנו? התופעה הנפוצה הזו מטרידה גם ספורטאים ואנשים שמקפידים לשמור על כושר גופני גבוה ועל תזונה איכותית. זה בדיוק היה מצבו של יוסף (השם המלא חסוי לבקשת המטופל), בן 29, איש נדל”ן, תושב המרכז. “שום אימון לא עזר לי להוריד את השומן באזורים של הבטן, גם לא אימונים אינטנסיביים של ארבע שנים”, הוא מספר בתסכול.

לאחר ששמע על הטיפול החדשני שמציעה רשת אמריקן לייזר, הקפאת שומן, החליט יוסף לנסות את הטכנולוגיה המתקדמת שהומצאה בארה”ב לפני שנים אחדות על ידי מדענים יוצאי אוניברסיטת הרווארד, ושכבשה מאז את העולם.

מהי בעצם הקפאת שומן לצורך חיטוב הגוף? כמעט לכל אחד מאתנו יש מצבור שומן לא רצוי, שלא מגיב לספורט ולדיאטה. עכשיו אפשר להיפרד ממנו בעזרת השיטה שכבשה את העולם. הטיפול מסייע להיפטר ממצבורי שומן באזורים רבים כמו מותניים, בטן תחתונה ועליונה, ירכיים פנימיות וחיצוניות, סנטר כפול, זרועות ועוד, ללא צורך בניתוח או בפעולה פולשנית מכל סוג.

יוסף התנסה בטיפול הקפאת שומן ולאחריו הוא שמח לספר על ההצלחה: “התוצאות הן מעבר למה שדמיינתי. הגעתי ממקום של ייאוש כדי לנסות ולפתור בעיה שלא הצלחתי להתגבר עליה. חודשיים אחרי הטיפול המצב שלי שונה לגמרי. אחרי כל אימון שאני עושה אני רואה תוצאות מידיות. אני מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמי בלי חולצה. זו תחושה שירדה לי אבן מהלב, שמחתי לגלות שקיים פתרון לבעיה הזאת – ואני אמשיך לעבור טיפולים באזורים נוספים. אני גם מודה מאוד לצוות של אמריקן לייזר שסייע לי לקבל את ההחלטה וטיפל בי בצורה הטוב ביותר. בהחלט אמליץ לכל מי שסובל מבעיה דומה לברר על הטיפול ולקחת אותו בחשבון,” הוא אומר בסיפוק.

הקפאת שומן – להיפרד ממצבורי השומן העיקשים

הקפאת שומן היא טכנולוגיה חדשנית, המבוססת על הגילוי שתאי שומן קופאים בטמפרטורה גבוהה יותר מתאים אחרים בגופנו. במסגרת הטיפול, מקוררים תאי שומן נבחרים לטמפרטורה נמוכה, הגורמת להרס שלהם מבלי לפגוע בתאים אחרים. בעקבות כך, מפרק הגוף את תאי השומן ומפנה אותם מן הגוף, בעוד שרקמות אחרות לא נפגעות.

בניגוד לדיאטה, שאינה גורמת להרס של תאי השומן, אלא להתרוקנות שלהם בלבד, הקפאת שומן גורמת לפירוק של התאים שטופלו. יש לציין ולהבהיר שהקפאת שומן אינה מהווה תחליף לתזונה נבונה ולביצוע פעילות גופנית סדירה, אלא משמשת כטיפול משלים, ומסייעת להסרת מצבורי שומן שאינם מגיבים לתזונה נכונה ולהתעמלות.

הקפאת שומן ברשת אמריקן לייזר מבוצעת בטכנולוגיית Cooltech המתקדמת, על ידי מטפלים ומטפלות ומנוסים, תחת פיקוח רפואי. למכשיר ה- Cooltech אישור מטעם משרד הבריאות ותקן ה-CE האירופאי.

למידע נוסף ולפגישת יעוץ ללא תשלום, התקשרו אלינו לטלפון 1700707060 או השאירו לנו את פרטיכם בהודעה וניצור איתכם קשר