הסרת משקפיים בלייזר

חורשים? יתכן שתזדקקו לטיפול הסרת משקפיים בלייזר

ככל שלומדים יותר שנים – רואים פחות טוב, מצאו חוקרים בריטיים. אל דאגה, גם פרופסורים יכולים לעבור הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים לסטודנטים

לימודים מאומצים הנמשכים שעות רבות אולי יהפכו אתכם לחכמים יותר, אבל הם גם עלולים לפגוע בראייה שלכם עד כדי צורך בטיפול הסרת משקפיים בלייזר. מחקר חדש שפורסם בבריטניה מצא קשר בין קוצר ראייה ומספר שנות הלימוד, וקבע כי כל שנת לימוד מחריפה בהדרגה את קוצר הראייה.

הביטוי לקשר ברור ופשוט: אם האדם הממוצע סיים את לימודי התיכון עם ראייה מושלמת, בוגר האוניברסיטה הממוצע כבר יזדקק למשקפיים על מנת לנהוג, קבעו חוקרים מהאוניברסיטאות בריסטול וקרדיף בבריטניה.

נכון, יש שפע של סטריאוטיפים של הסטודנט הממושקף שנתפס כשקדן או אינטליגנטי יותר. עם זאת, אלו כנראה השעות המושקעות במשימות לימודיות בין ארבעה קירות ומאמץ של העיניים בצפייה ממרחק קצר שמחמירים את מגבלת קוצר הראייה, מבהירים החוקרים.

יותר בוגרי אוניברסיטאות עוברים הסרת משקפיים בלייזר?

קוצר ראייה (מיופיה) הוא אחת ממגבלות הראייה הנפוצות ביותר בעולם והאחוזים עולים בהתמדה. עד לשנת 2050 כחצי מאוכלוסיית העולם, בערך 5 מיליארד אנשים, צפויים לסבול מקוצר ראייה בהשוואה לכ-1.4 מיליארד אנשים היום. 10% מהם יסבלו מקוצר ראייה חמור עד כדי סכנת התעוורות.

בקרב אוכלוסייה בעלת הכנסה גבוהה במדינות אסייתיות כגון סינגפור, דרום קוריאה וסין, המתאפיינות בדגש על שקדנות, כ-90% מהאנשים סובלים מקוצר ראייה כשהם מסיימים את לימודיהם בגיל 18. חצי מהם קצרי ראייה כבר בסוף בית הספר היסודי בהשוואה ל-10% בלבד מהילדים הבריטיים באותה שכבת גיל. כתוצאה מכך בתי ספר באסיה החליפו את התאורה בכיתות הלמוד לתאורה המדמה אור יום.

“ההמלצה הטובה ביותר בהתבסס על ההוכחות בשטח היא לאפשר לילדים לשהות כמה שיותר שעות מחוץ לבית, בפעילות שתאפשר להם ראיית עצמים מרוחקים”, הוסיפו החוקרים.

אחת הדרכים הטובות ביותר התמודד עם בעיות ראייה, היא הסרת משקפיים בלייזר. כאן ברשת אמריקן לייזר, מבוצעים טיפולי הסרת משקפיים בלייזר באמצעות מכשור מתקדם, בעל אישור ה-FDA ועל ידי רופאים מנוסים.

הסרת משקפיים בלייזר באמריקן לייזר מתבצעת רק לאחר בדיקת התאמה יסודית הנערכת ללא תשלום. למידע נוסף ולתיאום בדיקת התאמה, התקשרו: 1700707060 או כתבו לנו פרטי קשר.