חיטוב הגוף

7 כללים לצורך חיטוב הגוף

חיטוב הגוף הוא מטרה נכספת עבור רבים. בלוגרית אוסטרלית חשפה כללי אכילה שעזרו לה להשיג בטן שטוחה

לחיטוב הגוף

מתעניינים באפשרויות של חיטוב הגוף? נהוג לחשוב ששרירי בטן הם תוצאה של עבודה מאומצת בחדר הכושר, אבל בלוגרית אוסטרלית עם בלוג פופולרי שעוסק בנושא כושר, הוכיחה שעל בטן שרירית ושטוחה עובדים גם ליד שולחן האוכל. קאס היינס, אמא לאחד, תיעדה את המסע שלה לגוף חטוב ובריא, ושיתפה לאחרונה בחשבון האינסטגרם שלה את שבעת הכללים שהשיגו עבורה בטן חלומית.

היינס סיפרה ל 127 אלף העוקבים שלה שהיא גילתה שבטן חטובה היא תוצאה של הרגלי אכילה ולא רק של סוג המזון שאנחנו צורכים. “האוכל שנהגתי לאכול, אני מודה, לא היה בריא מספיק, אבל הבעיה הגדולה יותר הייתה הכמויות שצרכתי ממנו”, ומוסיפה שחינכו אותה לסיים את כל מה שיש לה בצלחת לפני שהיא עוזבת את שולחן האוכל. כאדם בוגר היא סיימה גם את השאריות של הילד שלה, התוצאה – אכילת יתר. לכן השינוי שעשתה מתמקד בהקפדה על כמויות המזון שהיא צורכת.

היינס שיתפה באינסטגרם שלה שבעה כללים שעזרו לה לשלוט בכמות המזון שאכלה לצורך חיטוב הגוף.

  1. תמיד לשבת כשאוכלים – גם אם זה אומר לשבת במכונית.
  2. לאכול ללא הסחות דעת (טלוויזיה ברקע, ספר, עיתון ,טלפון וכו’)
  3. עדיף תמיד לאכול בחברה.
  4. עדיף להשתמש בצלחת קטנה לארוחת צהריים וערב.
  5. חשוב לשתות כוס מים גדולה לפני כל ארוחה
  6. החטיפים והארוחות של הילד שלי הם מחוץ לתחום
  7. ללעוס הרבה, לאכול לאט

תזונה נכונה ושמירה על כושר גופני עוזרים לשמור על בריאות ועל חיטוב הגוף – אבל לפעמים זה לא מספיק, ויש צמיגי שומן קטנים שפשוט לא נעלמים. בדיוק כאן נכנסת לתמונה השיטה החדשה שהגיעה לאמריקן לייזר – הקפאת שומן. השיטה מיועדת להיפטר מעודפי שומן קטנים באזורים שונים בגוף – והיא זוכה לפופולריות גדולה בעולם.

הקפאת שומן באמריקן לייזר מתבצעת באופן בלעדי בישראל בטכנולוגיית CoolTech, תחת פיקוח רפואי ע”י מטפלים מנוסים.

למידע נוסף ולפגישת יעוץ ללא תשלום בנושא חיטוב הגוף והקפאת שומן באמריקן לייזר, התקשרו אלינו לטלפון: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.