הסרת שיער

הסרת שיער – אל תעשו את זה ככה!

סרטון ויראלי שהופץ לאחרונה בארצות הברית הדגים מה קורה כשנזכרים שצריך לעבור הסרת שיער רק אחרי שמגיעים לבריכה ציבורית. אל תנסו את זה בבית!

הסרת שיער

חשבתם שסרטון “הרצל” הוא שיא הוויראליות? סרטון אחר שהופץ לאחרונה בארצות הברית יצר במדינה האדירה סערה אמיתית, עורר דיון ער בנוגע לחינוך, להיגיינה ואיך לא – הסרת שיער.

וידאו שהופץ באחרונה ברשתות החברתיות מזעזע את העולם –  אשה אמריקנית נתפסה בעדשת המצלמה כשהיא ישובה על שפת בריכה ציבורית בפלורידה, בבגד ים ובמשקפי שמש. אם עד עכשיו זה נשמע לכם נורמאלי, המשיכו לקרוא: האשה תועדה כשהיא מגלחת את רגליה בסכין גילוח כשילדיה שוחים לצידה. המתועדת אף הגדילה לעשות ושטפה את הסכין מידי פעם במי הבריכה, ואנו מזכירים לכם שמדובר בבריכה ציבורית. אין ספק שמדובר בחוסר מודעות מוחלט למחדל ההגייני הבוטה שבמעשה.

הסביבה, כצפוי, לא התלהבה מטיפול הסרת שיער שכזה. אפשר לשמוע אנשים מזועזעים ברקע קוראים “אלוהים ישמור, האישה הזו מתגלחת בבריכה!”, אך איש לא ניגש אליה ומבקש ממנה להפסיק. יש לנו תחושה שכאן אצלנו בישראל, הייתה האישה סופגת כמה הערות.

הסרת שיער בבריכה ציבורית?!

קטע הווידאו, שעלה באתר “Reddit”, שותף אלפי פעמים בפלטפורמות חברתיות אחרות ועורר קשת רחבה של רגשות – מגיחוך ועד זעם של ממש. בירור נוסף מעלה שבמדינת פלורידה ישנן תקנות מדויקות ומקיפות הנוגעות לבטיחות בבריכות השחייה, אך אף תקנה לא מפרטת האם הסרת שיער באמצעות סכין גילוח בבריכה היא חוקית או לא. יש לשער שהמחוקק לא התפנה לשקול התנהגות מסוג זה, ואי אפשר להאשים אותו. עם זאת, נראה שההתנהגות אינה כה חריגה. עובדים בבריכות ציבוריות שהגיבו לשיתופים טענו שהמקרה הזה הוא “טיפה בים בהשוואה למה שאנחנו נתקלים בו על בסיס יומיומי”.

הכל היה נראה אחרת, כמובן, אם האישה המדוברת הייתה בוחרת לעבור הסרת שיער בלייזר. טיפול הסרת שיער בלייזר חוסך מפגש עם סכין הגילוח לצורך הסרת שיער מיותר. בעזרת הסרת שיער בלייזר, אין צורך להיזכר ברגע האחרון ששכחת להסיר שיער כדי להיכנס בבריכה.

הסרת שיער בלייזר מתבצעת בפרטיות, ברשת אמריקן לייזר, ולא במקומות ציבוריים כמובן, למען רווחת מטופלינו. לקוחות אמריקן לייזר נהנים מחבילות מיוחדות לצורך הסרת שיער בלייזר ללא תוספת תשלום, עד לתוצאה.

למידע נוסף ולפגישת יעוץ בחינם בנושא הסרת שיער בלייזר באמריקן לייזר, התקשרו אלינו לטלפון: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.