חיטוב הגוף

חיטוב הגוף – תור הזהב של טיפולים לא פולשניים

יותר ויותר אנשים נעזרים בטיפולים לא פולשניים לצורך חיטוב הגוף, שיפור המראה והתחושה האישית. נתונים חדשים חושפים עד כמה נפוצה התופעה

חיטוב הגוף

הקיץ כאן ובאופן מסורתי זה הזמן בו רבים מאיתנו מתחילים לנקוט בצעדים אקטיביים כדי לשפר את המראה שלנו. אם נעמוד בהבטחות שלנו מתחילת השנה להיות מודעים לתזונה שלנו ולהיכנס למשטר של פעילות גופנית, זה עשוי לעזור להשיג את המטרה של חיטוב הגוף והשגת מראה מושך יותר. עם זאת, לרבים מאיתנו דיאטה ופעילות גופנית לבדם לא מספיקים כדי להשיג את המראה הרצוי.

זאת הסיבה לכך שיותר ויותר אנשים, ליתר דיוק כ-17 מיליון איש ב-2017 לבדה בארה”ב – מבקשים להיעזר בניתוחים פלסטיים כדי לשפר את המראה החיצוני שלהם ולהעלות את ביטחונם העצמי. העלייה המתמשכת במספר המתעניינים באופציית הניתוחים הפלסטיים משתקפת בנתוני הסטטיסטיקה שמפרסם איגוד המנתחים הפלסטיים בארצות הברית, ולפיהם האמריקנים מחפשים אחר דרכים חדשות ומקוריות לעצב את גופם. הנתונים מעלים שיותר ויותר אנשים רוצים וליהנות מחיטוב הגוף ושואפים לנכס לעצמם מראה בטני שקשה להשיג באמצעות התעמלות ותזונה בלבד.

אמצעים לא פולשניים לצורך חיטוב הגוף

אולי הנתון המדהים ביותר שעולה מהפרסומים הוא שיעור עלייתן של הטכנולוגיות הבלתי פולשניות לעיצוב ולהליכי חיטוב הגוף. על פי הנתונים, בשנת 2017 יותר אנשים בחרו באולטרסאונד, גלי רדיו, אור אינפרא-אדום, מסאז’ בוואקום והזרקות להפחתת מספר תאי השומן והידוק העור. טיפולים בצלוליטיס באמצעים לא פולשניים רשמו את העלייה הגדולה ביותר בפופולאריות בשנת 2017 -עלייה של 20 אחוז מהשנה שקדמה לה, שנת 2016.

הליכים נוספים הנמצאים במגמת עליה הם אלה המתמקדים בפנים ומתאפיינים בפולשנות מינימלית, כגון הזרקת חומרים למילוי קמטים ולטיפול בקמטים והסרת שיער פנים באמצעות לייזר. מאז שנת 2000 עלה מספרם בכמעט 200 אחוזים.

בין אם ליותר ויותר אנשים אכפת מהמראה החיצוני שלהם, ובין אם הם פשוט מגלים שהטיפולים האסתטיים הנגישים להם הם נטולי סיכון ואפשריים מבחינה כספית, אין ספק שמספרם עולה. יחד עם זאת, לפני שאתם מקבלים החלטה על הליך כלשהו, ודאו שאתם עוברים את הטיפול במרפאה מוכרת, בעלת מוניטין וניסיון, הפועלת באישור משרד הבריאות.

כאן באמריקן לייזר אנו גאים להציע לכם מגוון טיפולים לא פולשניים לצורך חיטוב הגוף ובהם: הקפאת שומן וטיפול בצלוליט בעזרת טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם. הטכנולוגיות שאנו מציעים הן בעלות אישור FDA, CE, מכון התקנים ואנו פועלים כמובן באישור משרד הבריאות הישראלי.

למידע נוסף ולפגישת יעוץ ללא תשלום טיפולים לצורך חיטוב הגוף כגון הקפאת שומן וכן טיפול בצלוליט, התקשרו אלינו לטלפון: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.