הסרת שיער

הסרת שיער – אמריקן לייזר המשתלמת ביותר

איזו חברה היא המשתלמת ביותר להסרת שיער בלייזר? ליאור אטיאס, חברת מערכת “פותחים יום”, בדקה וממליצה על אמריקן לייזר

שיטות להסרת שיער מתפתחות במהירות האור, איזו שיטה היא המומלצת ביותר, הבטוחה ביותר ומהו טווח המחירים? ליאור אטיאס, חברת מערכת התכנית “פותחים יום” ברשת, הציגה את המדריך המלא של הסרת שיער בלייזר – והגיעה למסקנה שרשת אמריקן לייזר היא המשתלמת מכולן. להלן פרטי השיחה שניהלה אטיאס בתכנית הבוקר, עם המגישים אלעד זוהר ונועה רוזין, שהביעו גם הן עניין רב בטיפולי הסרת שיער בלייזר.

“עכשיו זאת תקופה שיותר ויותר אנשים מתחילים לדמיין את חופשת הקיץ המושלמת שלהם בבגד ים, וכמובן גוף חלק למשעי ובדיוק בשביל זה אני כאן כדי לתת את כל הפרטים על הסרות שיער בלייזר”, אמרה הכתבת אטיאס בתוכנית. “בדקנו את החבילה הפופולרית ביותר, ארבעת האזורים שהם שכיחים ביותר לביצוע הסרת שיער בלייזר ופנינו לארבע החברות הגדולות ביותר בישראל וניסינו להבין איזו תתן לנו את המחיר הזול ביותר.”

“ביררנו למעשה על ארבעה אזורים – ידיים, רגליים שחי ומפשעות, כמו שניתן לראות אמריקן לייזר תספק לנו את המחיר הזול ביותר… אנחנו גם יכולים לראות שמדובר במספר שונה של טיפולים, באמריקן לייזר מדובר בחבילה של טיפולים ללא הגבלה לכל החיים, זה נתון מאד מעניין, והם גם הכי זולים. בשאר החברות מדובר בממוצע בין 10 ל-12 טיפולים. ברשת אמריקן לייזר זה באמת לכל החיים, זאת אומרת גם אם עברת הריון ולידה, ואנחנו יודעים שיש תהליכים הורמונליים וצמיחה מחודשת של שיער, את יכולה לבוא גם עוד עשרים שנה והם מתחייבים לקחת את הטיפולים, שזה משהו שצריך לקחת אותו בחשבון…”

ומה לגבי שיטות לטיפול הסרת שיער בלייזר? על שאלה זו ענתה הכתבת: “ככל שהעמקתי בתחקיר גיליתי שזה משהו שמעסיק הרבה מאד אנשים, מה ההבדל בין השיטות השונות. למעשה אנחנו שומעים על אינפרה אדום, על לייזר, על שיטת IPL, אנשים נורא רוצים לדעת – יש שיטה שהיא טובה יותר, יש שיטה שהיא עדיפה יותר? נתחיל מהסוף, התשובה היא לא. השיטות כולן פועלות על בסיס אותה טכנולוגיה, טכנולוגיה של קרן אור.”

להמחשת ההבדלים, השתמשה אטיאס באנלוגיה מעולם הקולינריה: “בואי ניקח סכינים. רוצים להשוות בין סכין חדה לסכין קהה. לייזר עובד כמו סכין חדה. אנחנו נקבל את התוצאה כמה שיותר במהירות וביעילות. לעומת זאת בשיטות אחרות כמו אינפרה אדום ו-IPL, מדובר בשיטות שהן למעשה יותר איטיות, אנחנו נגיע לתוצאה בשלב מאוחר יותר ויכול להיות שנידרש ליותר טיפולים ויותר זמן, אבל הן נחשבות לשיטות פחות אגרסיביות.”

טיפולי פנים

אטיאס גם נדרשה לשאלת ההתאמה. למי לא מתאימים טיפולי הסרת שיער בלייזר? לדבריה, “במקרה הזה בלונדיניות ממש לא נהנות יותר, לא נמצאה טכנולוגיה שבעצם יכולה להסיר שיער לנשים בעלות שיער בהיר מאד, בלונדיני, שיער שיבה, אנשים בעלי שיער אדמוני, ג’יג’י, וגם לבקנים, לא יוכלו לבצע טיפולים של הסרת שיער בלייזר. בגלל האלמנט של הפיגמנט לשערה, וזה משהו שהוא למעשה מקשה על ביצוע הטיפולים.”

עוד היא פירטה: “לאנשים בעלי שיערות שחורות מאד יש את התנאים הטובים ביותר להסרת שיער. מה נוגע לנשים בהיריון ונשים מניקות? אז הלכה למעשה אין איזשהו מאד עדכני, רפואי, שאומר שלנשים בהיריון אסור לבצע לייזר, אבל הלכה למעשה אף אחת מהחברות לא לוקחות את הסיכון ולא מבצעת טיפולים בנשים הריוניות.”

אמריקן לייזר מציעה שלל חבילות משתלמות להסרת שיער בלייזר. אם אתם רוצים ליהנות מקיץ חלק, ללכת בלי מחשבה שניה לחוף הים ולבריכה, ללבוש חצאית או גופייה פתוחה בלי חשש, להיראות טוב ולהרגיש מצוין, צרו עמנו קשר בטלפון: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם, ונשמח להזמינכם לפגישת יעוץ ללא תשלום.