הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר – הכוכבת ששיתפה

לורן גודג’ר, דוגמנית ויוצאת ריאליטי בריטית, שיתפה את העוקבים שלה בתהליך הסרת שיער בלייזר שעברה. התוצאות, כמובן, נראות מצוין.

הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחד ההליכים האסתטיים הנפוצים ביותר בעולם האסתטיקה – ואחת הסיבות לכך היא שמפורסמים רבים שעוברים הסרת שיער בוחרים לשתף את מעריציהם בכך, ועוזרים לנפץ את הסטיגמות שקשורות לנושא. באחרונה הצטרפה לרשימת הסלבס שמתעדות את עצמן גם הכוכבת הבריטית לורן גודג’ר, דוגמנית ויוצאת ריאליטי בריטית.

הכוכבת התפרסמה בעבר בין השאר כאשר בשנת 2011 נפרדה מארוסה, מארק רייט, ובחרה להנציח את הפרידה באמצעות הסרת קעקוע. גודג’ר הסירה מקו הביקיני שלה, לא פחות, את שמו של מארק אותו קעקעה כשעוד היו יחד. את הסרת הקעקוע היא תיעדה בצילום שעלה ברשתות החברתיות. בעקבות צירוף מקרים מפתיע, מספר שעות לאחר מכן הציע לה הארוס להינשא לו והיא הסכימה… למרות זאת היחסים הסתיימו למרבה הצער שנה מאוחר מכן.

שבע שנים חלפו והדוגמנית בת ה-31 שוב לוקחת את מעריציה למסע אל האזורים האינטימיים שלה, הפעם לטובת הסרת שיער בלייזר מתחת לביקיני. הפעם היא העלתה את התיעוד לאינסטגרם שלה, כשהיא מציינת בסמוך שהיא אוהבת להיות “קירחת כמו גירית”.

הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחד ההליכים האסתטיים הנפוצים ביותר בעולם

כשהיא נשענת על מיטה במרפאה, הכוכבת החטובה שלאחרונה עברה ניקוי מיצים במשך 21 יום, חלקה את התובנות שלה על הטיפול בזמן שזכתה לטיפול הסרת שיער בלייזר והוסיפה שסוף סוף מצאה טיפול לייזר אפקטיבי גם לבעלות עור כהה יחסית. נאמנה לאמת כתמיד, לורן העניקה לעוקבים שלה הצצה לתהליכי הטיפוח שלה. עוד לפני כן זכו העוקבים להצצה לשאיבת השומן שעברה, מילוי שפתיים ותוספות השיער שקיבלה.

מארק ולורן נחשבו לפאוור קאפל בריטי בעקבות שתי העונות של סדרת הריאליטי “The Only Way Is Essex”, שתיעדה את יחסי האון/אוף שלהם ש’תובלו’ על ידי פלירטוטים עם דמויות נוספות. לאחר הפרידה נישא מארק למישל קיגן, ואילו לורן מצאה אהבה קצרה בזרועות אסיר לשעבר, ג’ואי מוריסון.

אם גם אתם רוצים ליהנות מגוף חלק, אתם בהחלט לא חייבים לחלוק את הטיפולים עם העוקבים שלכם. אצלנו באמריקן לייזר תיהנו מטיפולי הסרת שיער בלייזר בעזרת המיכשור המתקדם בעולם, על ידי מטפלים ומטפלות מנוסים בתחום טיפולי הסרת שיער בלייזר ותחת פיקוח רפואי. אצלנו, טיפולי הסרת שיער בלייזר ניתנים עד להשגת התוצאה ללא הגבלה. למידע נוסף ולפגישת יעוץ כתבו לנו את פרטיכם או התקשרו: 1700707060