טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה – ההמלצות של שריל קול

שריל קול, זמרת מצליחה, עברה טיפול בפיגמנטציה כדי להתמודד עם תוצאות ההיריון הראשון שלה, וחשפה את הפרטים בראיון

טיפולי פנים וגוף

הזמרת שריל קול קידמה בברכה את בנה הראשון, שהביאה עם בן הזוג שלה, ליאם פיין, לפני קצת יותר משנה, אבל לדבריה, ההתאוששות לא הייתה פשוטה.

בראיון שנתנה לתקשורת הבריטית הודתה קול שרק לא מזמן היא התחילה “להרגיש אנושית שוב” מאז הפכה לאמא, ושיתפה את פרטי חזרתה למשטר היופי שלה לאחר שסבלה מכתמי פיגמנטציה במהלך ההיריון.

בראיון למגזין hello! , חשפה הזמרת בת ה-33 שרק לאחר שלבנה מלאו שישה חודשים היא החליטה לחזור למראה הזוהר שלה – והוסיפה כי מאז שבנה נולד היא אוהבת את גופה באופן שונה לגמרי מאשר בעבר, וכי למרות ששגרת הטיפוח שלה מצריכה השקעה רבה יותר, היא מעריכה את גופה באופן עמוק יותר. “כאימא, את מבינה כמה את צריכה לטפל בעצמך ואת מכבדת את הגוף שלך הרבה יותר על מה שהוא יכול לעשות”.

טיפול בפיגמנטציה – המסע של שריל

למרות שמיעטה למסור פרטים על מסעה אל האימהות והחיים כאם, היא הודתה שעיגולים שחורים מסביב לעיניים וגם כתמי פיגמנטציה הפכו לבעיה כשהייתה בהריון, ולשניהם לקח זמן רב לדהות ולהיעלם .”כשהייתי בהיריון הייתה לי פיגמנטציה על הפנים”, הודתה קול, “ורציתי להתחיל לתקן את זה. הייתי אומרת שחזרתי לשגרת היופי שלי רק אחרי כחצי שנה”.

כשנשאלה איך הצליחה לשלב קריירה הורות וזוגיות, היא אמרה: “סבא וסבתא! ואני רק צריכה לתכנן מראש. אני מאורגנת כשמדובר בתינוק כי אין לי ברירה. ואם אני מתכננת, אז אני יכולה לשלב את סבא וסבתא בלוח הזמנים”.

כתמי פיגמנטציה כמו אלו שחוותה שריל הם בעיה נפוצה עבור נשים בכלל, ובפרט לאחר הריון ולידה. אנחנו באמריקן לייזר מציעים טיפול בפיגמנטציה, טיפול בעיגולים שחורים, טיפול לריענון מראה העור ועוד מגוון סוגי טיפול פנים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אם גם את רוצה לפנק את עצמך ולהחזיר לעצמך את המראה הזוהר שלך, צרי עמנו קשר ונשמח לפנק אותך, לא פחות מסבא וסבתא.

למידע נוסף ולפגישת יעוץ ללא תשלום בנושא טיפול בפיגמנטציה, טיפול בעיגולים שחורים, טיפול לריענון מראה העור ועוד באמריקן לייזר, התקשרו אלינו לטלפון: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר.