טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט? לא בשביל איימי שומר

הקומיקאית איימי שומר מורדת באידיאל היופי בסרט “מרגישה פצצה”. טיפול בצלוליט? לא בשבילה בבקשה!

טיפול בצלוליט

אירוניה או מודעות עצמית? איימי שומר – השחקנית והקומיקאית בת ה-36 – מגלמת בסרטה החדש “מרגישה פצצה” אישה צעירה הנאבקת בחוסר ביטחון. שומר חשפה בראיונות לתקשורת כי היא עמדה על כך שהדמות שלה לא תרוטש לאחר ההפקה במסגרת תהליך הפוסט פרודקטשן.

בראיון שנערך עמה הסבירה שומר: “אמרתי – ‘אל תרטשו אותי בסרט הזה. אל תרטשו שום דבר. אתם רואים אותי עם צלוליט כמו שיש שלי. אתם רואים את הלחמניות שלי, מה שלא יהיה … זה כאילו, אני מרגישה נהדר'”.

בסרט החדש מגלמת שומר אישה בשם רנה שנופלת מאופני חדר הכושר ומקבלת מכה בראשה. כשרנה מתעוררת, היא חשה בטחון עצמי מפתיע, היא כבר לא סבורה שהיא זקוקה לטיפול בצלוליט או לירידה במשקל, ויוצאת לכבוש את העולם ולהגשים את חלומותיה. האם התחושה המתעתעת תחלוף?

הסרת של שומר, שבדיחות על הגוף שלה, כולל שומן, צלוליט ושאר בעיות, הן עניין שכיח במופע הסטנדאפ המצליח שלה, זכה לביקורת בכמה מגזרים, בין היתר בשל הטענה שהוא מבזה את גופה (אוטו-שיימינג). אבל שומר דוחה את הרעיון על הסף ואומרת שהאמירות האלה הן “קישקוש, הסרט נועד לגרום לאנשים להרגיש טוב עם עצמם, לא להיפך. אני רוצה שנשים אחרות, שאנשים אחרים ירגישו טוב עם עצמם. ואני חושבת שכשאתה יוצא מהסרט הזה, אתה באמת מרגיש ככה”.

שומר הוסיפה שלמרות הדעות השליליות היא מקווה שהסרט יהווה מקור השראה לנשים. “אם את מרגישה שמישהו מעליב אותך, או קורא לך מכוערת או שמנה, זה עוצר בעדך. אני לא רוצה להיות חלק משום דבר שימנע מהנשים את מלוא הפוטנציאל שלהן אם יש להן צלוליט”.

טיפול בצלוליט – לא רק בסרטים

אנחנו באמריקן לייזר סבורים שגוף האדם הוא יפה בכל מידה וגזרה, ושמחים להציע שלל טיפולים שיסייעו לך להיראות טוב ולהרגיש מצוין (בלי ליפול מאופניים). בין הטיפולים הללו, גם טיפול בצלוליט, שהנו יעיל, לא פולשני, ועשוי לך ליהנות מביטחון עצמי גבוה מתמיד.

למידע נוסף על טיפולים בצלוליט וטיפולים לחיטוב הגוף אצלנו באמריקן לייזר, השאירו לנו את פרטיכם או התקשרו: 1700707060.