הקפאת שומן

הפנים החדשים של הקפאת שומן – אלוף אולימפי

הכירו את הפרזנטור החדש של טיפול הקפאת שומן – ג’וני ווייר, אלוף ארה”ב שלוש פעמים ופעמיים זוכה אולימפי בהחלקה אמנותית

החלקה על הקרח - הקפאת שומן

אולי אתם לא לחלוטין מבינים את ההבדל בין קפיצת אקסל משולשת ובין קפיצה סיבובית פשוטה, אבל גם אז תתקשו להתעלם מג’וני ווייר, אחד הפרצופים המזוהים ביותר בתחום ההחלקה האמנותית בארה”ב. אלוף ארה”ב שלוש פעמים ופעמיים זוכה אולימפי, התצוגה המדהימה שלו על הקרח, כולל הדמיון שלו לאחת הדמויות מהסרט “משחקי הרעב”, הפכו אותו לחביב הקהל. מכאן הדרך הייתה קצרה להפיכתו לפרזנטור של הקפאת שומן – טיפול בלתי פולשני שמסייע לגוף להיפטר מתאי השומן באמצעות הקפאתם.

ואם תהיתם למה ווייר, אתלט מעוצב שידוע במשמעת שלו על הקרח ומחוצה לו, הפך לפנים של הטיפול הפופולרי, שמאתר תאי שומן עקשנים ומשמיד אותם נקודתית. לדבריו של האתלט האהוב, אפילו ספורטאים אולימפיים זקוקים למעט עזרה כדי לשרוף את האלכוהול העודף שלהם. “בקיץ שעבר התחלתי להבחין בנפיחויות קטנות וזה הטריד אותי מאוד. לא משנה כמה התעמלתי או כמה פעמים נפגשתי עם המאמן שלי ואמרתי לו ‘ בוא נתקן את זה’, לא יכולתי לגרום לאזור הקטנטן הזה להיעלם. הקפאת שומן זה טיפול שהיה שם כשהייתי זקוק לו”.

ווייר הסביר גם כי “אני פרפקציוניסט ואני חי חיים עמוסים. כשאתה שוהה במלונות, אוכל ארוחות של מטוסים וכל הזמן נמצא בתנועה, הרגלי התזונה והפעילות הגופנית שלך משתבשים בקלות”.

הקפאת שומן באמריקן לייזר

אתם לא חייבים להיות אלופים אולימפיים כדי ליהנות מטיפול הקפאת שומן אופנתי. אנחנו באמריקן לייזר, מציעים את הטיפול החדשני. אנו שואפים להעניק ללקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר בתחום, לכן, טיפולי הקפאת שומן באמריקן לייזר מתבצעים באמצעות המכשירים המקוריים והמתקדמים ביותר בעולם – Coolsculping ו Cooltech הבלעדיים לנו בישראל כרשת בפריסה ארצית.
הקפאת שומן היא הליך שפותח על ידי אקדמאיים יוצאי אוניברסיטת הרווארד ובית החולים הכללי מסצ’וסטס שבארה”ב. השיטה עושה שימוש בפטנט פורץ דרך – קירור המביא להשמדת תאי שומן. ההליך הוא חיצוני בלבד ואינו כרוך בניתוח. השמדת תאי השומן באזורים המטופלים מביאה לתוצאות ניכרות, שיאפשרו לכם להיראות טוב ולהרגיש מצוין. הטיפול אינו כרוך במאמץ ואינו מסוכן כשהוא מתבצע במרכז מסודר, ע”י צוות מנוסה ובאמצעות ציוד מקצועי.

אם אתם מעוניינים לעבור הקפאת שומן, להיראות טוב ולהרגיש מצוין, אצלנו באמריקן לייזר תוכלו ליהנות מטיפולים בטוחים ויעילים. למידע נוסף השאירו לנו את פרטיכם או התקשרו: 1700707060.