הסרת משקפיים בלייזר

הסיפור של עמית טננבאום – הסרת משקפיים בלייזר

עמית טננבאום בת ה-22 מחולון עברה הסרת משקפיים בלייזר ברשת אמריקן לייזר בעזרת טכנולוגיית EBK, וממליצה למי שמתלבט, לעבור את הטיפול ולהיפרד מהמשקפיים.

עמית טננבאום - הסרת משקפיים

יש אנשים שמתלבטים זמן רב אם לעבור הליך של הסרת משקפיים בלייזר. השימוש במשקפיים או בעדשות מגע הופך להרגל קבוע, ולמרות שהדבר מפריע להם, מהרגלים, כידוע, קשה להיפטר. לעומת זאת, יש אנשים שאצלם ההחלטה לעבור הליך של הסרת משקפיים בלייזר, היא פשוטה וקלה.

“פשוט קמתי בבוקר יום אחד והחלטתי לעבור הסרת משקפיים בלייזר”, מספרת עמית טננבאום, צעירה בת 22 מחולון, וממשיכה: “זו ממש הייתה החלטה ספונטנית של רגע. גיסי וגיסתי כבר עברו את הטיפול, ככה שהכרתי אותו. הייתי עם משקפיים ארבע שנים, זה הפריע לי, בעיקר כשראיתי טלוויזיה במיטה, ויום אחד פשוט החלטתי לעשות את זה”.

אחרי שבדקה וחקרה את האפשרויות שעומדות בפניה, החליטה עמית לעבור הסרת משקפיים בלייזר ברשת אמריקן לייזר, בשיטת EBK שנבחרה כמתאימה לה: “הטיפול עצמו היה יותר קל ממה שחשבתי. קצת חששתי לפני, אבל המנתח שלי דוקטור מצליח טייב היה מדהים”, היא נזכרת.

לדברי עמית, לאחר שעברה את הטיפול, חייה השתנו לטובה, גם בנוחות וגם באיכות הראייה: “אני יכולה לראות עכשיו בקלות את השעה בממיר ולהבחין בדברים קטנים שלא הצלחתי לראות בעבר. אני מודה לכל הצוות על השירות, על היחס, על הרוגע ועל הניתוח עצמו כמובן וממליצה על הטיפול לכל מי שמתלבט”.

עמית טננבאום - הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר בבית האסתטיקה המוביל בישראל

אם גם אתם מתלבטים אם לעבור טיפול הסרת משקפיים בלייזר, רשת אמריקן לייזר מציעה לכם לעבור את ההליך בחברת האסתטיקה המובילה בישראל, לה 17 סניפים ברחבי ישראל. ניתוחי עיניים ברשת אמריקן לייזר מבוצעים על ידי רופאי עיניים מנוסים, בחדר ניתוח מוקפד, באמצעות המכשור הרפואי המתקדם ביותר בתחום, באישור ה-FDA, מנהל המזון והתרופות האמריקני, ה-CE, משרד הבריאות ומכון התקנים.

רק באמריקן לייזר ניתן לעבור טיפול הסרת משקפיים בלייזר בעזרת טכנולוגיית ה-EBK הייחודית, המקצרת את משך ההחלמה ומצמצמת את תופעות הלוואי שלאחריו. הסרת משקפיים בלייזר ברשת אמריקן לייזר מתבצעת לאחר בדיקת התאמה יסודית הנערכת ללא תשלום.

לתיאום בדיקת התאמה ללא תשלום, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון 1700707060 או לכתוב לנו את פרטיכם ואנו ניצור אתכם קשר