עיבוי שפתיים

בעלת השפתיים היפות בעולם עברה עיבוי שפתיים?

מהי צורת השפתיים האהובה ביותר? מחקר חדש בדק את הסוגיה הרת הגורל. אל תעברו עיבוי שפתיים לפני שתקראו את התוצאות!

טיפולי פנים

השפתיים נחשבות לאחד מאיברי הגוף המושכים והבולטים ביותר. הן מסמלות חושניות, מהוות את הקשר שלנו למזון, מספקות שער לתקשורת וכמובן אחראיות לנשיקות שאנחנו מעניקים לאנשים האהובים עלינו. מהי צורת השפתיים המועדפת? סקר בינלאומי שנערך לאחרונה ניסה לענות על השאלה המסקרנת הזו.

סקר שכלל יותר מאלף משתתפים מ-35 מדינות שונות גילה כי המפתח לצורת השפתיים האולטימטיבית הוא סימטריה. במחקר, שפורסם בכתב העת Journal of Cranio-Maxillofacial Surgery, בחרו יותר מ-60% מהנשאלים ביחס של  1:1 בין השפה העליונה לבין השפה התחתונה, כצורת השפתיים האטרקטיבית ביותר.

מיהי בעלת השפתיים היפות בעולם?

השפתיים האולטימטיביות, למקרה שתהיתם, שייכות לטיילור סוויפט. לדברי ד”ר ג’וליאן דה סילבה, המומחה שפענח את התוצאות “יש להן חושניות מדהימה וצורה של קשת קופידון יפהפייה שכל כך הרבה נשים רוצות. קשת קופידון, אגב, עשויה להשתפר עוד יותר עם שימוש בכמויות מדויקות של מילוי לצורך עיבוי שפתיים בשפה העליונה”.

במקום השני מדורגים אנשים עם שפה תחתונה מלאה, כמו קיילי ג’נר, שבנתה אימפריית יופי שלמה המבוססת על השפתיים הידועות שלה ועל פי השמועות עברה גם היא עיבוי שפתיים. עם זאת, החוקר הראשי ד”ר פול היידקראוגר הוסיף כי כמו כל המגמות האסתטיות, הממצאים הללו כפופים לשינוי.

לדברי דה סילבה, שטח הפנים של השפתיים קטן באופן טבעי מגיל 28 ואילך, וזו התקופה שבה ייצור הקולגן והחומצה ההיאלורונית בגוף מואט. ההמלצות לשמירה על שפתיים מלאות ובריאות כוללות הימנעות מעישון, הימנעות מחשיפה מוגזמת לשמש וצמצום בצריכת אלכוהול.

עיבוי שפתיים באמריקן לייזר

גם מי שלא נולדה עם שפתיים מלאות וחושניות, יכולה ליהנות משפתיים כאלו בעזרת עיבוי שפתיים, הליך המתבצע באמצעות הזרקה עדינה של חומרים דוגמת חומצה היאלורונית, הנמצאים בגופנו באופן טבעי ועשויים להוסיף נפח לרקמות שונות.

עיבוי שפתיים ברשת אמריקן לייזר מתבצע על ידי רופאים מנוסים, בעזרת חומרים משובחים. אנו עושים שימוש רק בחומרים שהינם הפיכים, ודוגלים בשיטת המראה הטבעי, המסייעת למי שעוברים טיפול עיבוי שפתיים ליהנות מלוק חושני, אך כזה שיוצר רושם אותנטי.

למידע נוסף על עיבוי שפתיים ברשת אמריקן לייזר התקשרו: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם בהודעה ואנו ניצור עמכם קשר.