מילוי קמטים

מילוי קמטים – הדור הבא

מדענים טוענים שפיצחו את המנגנון שגורם להיווצרות קמטים. האם בקרוב לא נזדקק לטיפול מילוי קמטים?

פיסול אף ומילוי קמטים

זה נשמע כמו משאלת לב, אבל קמטים, קמטי הבעה וקמטי צחוק עשויים להפוך לנחלת העבר הודות לטכנולוגיית תלת-ממד חדשנית. מהי השיטה החדישה הזו? מדובר במודל ממוחשב הממפה את הגורמים שאחראים להיווצרותם של קמטי צחוק ואת שלבי ההיווצרות שלהם. המודל מצא כי קמטים הם למעשה קפלים בשכבות העליונות של העור, וכי עור יבש משחק תפקיד מרכזי בהתפתחות סימני הזדקנות לא רצויים.

על ידי בחינת האופן בו קמטים נוצרים מלכתחילה, החוקרים מקווים לפתח טיפולים שיעזרו להיפטר מהקמטים הבלתי רצויים. במסגרת המחקר, שנערך באוניברסיטת סאות’המפטון, לא פחות, פותחו מספר מודלים ממוחשבים ליצירת תמונות תלת ממדיות של קמטים. כמו כן התמקד המחקר בשומנים בדם, וב”מיקרו-קמטים שהולכים ומעמיקים לאורך זמן”.

המדע שמאחורי מילוי קמטים

“השכבה החיצונית ביותר של העור שלנו מורכבת בעיקר מתאים מתים שנתחמים על ידי שומנים. מלבד הפונקציות הפיזיולוגיות הקריטיות שלה כמחסום ביוכימי, שכבת שומן דקה מאוד זו ממלאת תפקיד מרכזי בקביעת המאפיינים של קמטים בעור, אפילו אצל אנשים צעירים”, אמר ד”ר לימברט, ממובילי המחקר.

מסתבר שרמות הלחות בעור שלנו משחקות תפקיד מרכזי בהתפתחות קמטים. זה קורה כששכבת העור החיצונית – שכבת הקרנית, המורכבת מ-10 עד 20 מיקרומטר של תאים מתים – מתייבשת. זה יכול לקרות כתוצאה מתנאי יובש סביבתיים, כמו בחדר מחומם או במהלך טיסה ארוכה. “ככל שהלחות היחסית יורדת, השכבה החיצונית הזו, שכבת הקרנית, הופכת לנוקשה יותר”, אומר ד”ר לימברט. קמטי הבעה הנוצרים על עור יבש על ידי פעולות שרירי הפנים, עלולים להעמיק מהר יותר ובאופן חמור יותר מבעור לח. “הפתרון הטוב ביותר להיווצרות קמטי הבעה הוא לשמור על העור שלנו מפני התייבשות”.

מילוי קמטים באמריקן לייזר

לצערנו עדיין לא הומצאה שיטה שמאפשרת להימנע לחלוטין מקמטים או מעור יבש, ולכן, מילוי קמטים הוא הטיפול היעיל והבטוח, המסייע להתמודד עם קמטים וקמטוטים. מילוי קמטים משיב נפח לאזורי פנים שאיבדו נפח עם הזמן וכן מטשטש קמטי הבעה באזורים שונים בפנים כגון השפה, צדי העיניים ועוד.

מילוי קמטים באמריקן לייזר מתבצע על ידי רופאים מנוסים, בעזרת חומרי מילוי טבעיים כגון חומצה היאלורונית, הנמצאים בגוף מאז היוולדנו ולכן אינם צפויים לעורר רגישות מיוחדת. טיפולי מילוי קמטים מותאם לכל מטופל בהתאם לצרכיו, למצב עורו, לגילו ולמבנה פניו, על ידי רופאי הרשת. התוצאות מספקות מראה פנים צעיר, בריא ומלא חיות.

למידע נוסף על מילוי פנים ברשת אמריקן לייזר ולתיאום פגישת יעוץ ללא תשלום, התקשרו אלינו לטלפון 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם ואנו ניצור עמכם קשר