הסרת שיער בלייזר

עבר הסרת שיער בלייזר כדי להיראות כמו קן

דוגמן שמכונה “בובת קן האנושית” עבר הסרת שיער בלייזר כדי להחליק את פניו. כעת התחרט ועבר השתלת שיער.

הסרת שיער

אם חשבתם שטיפולי הסרת שיער בלייזר דורשים השקעה, הסיפור הבא מוכיח שיש מי שמוכנים להשקיע לא פחות כדי להחזיר את השיער שלהם לקדמותו. האמריקני ג’סטין ג’דליקה, הידוע בכינויו “בובת קן האנושית”, הוציא עד היום כ-600 אלף דולר במטרה להפוך לתואם קן. ג’סטין עבר לאחרונה השתלת שיער שעיבתה את בלורית השיער שלו. המטרה: להידמות לאליל השני שלו – אלביס פרסלי. המהלך הזה, אם תהיתם, עלה לו 15 אלף דולר.

ג’דליקה, שמתגורר בבוורלי הילס בלוס אנג’לס, אמר שהניתוח שארך כשמונה שעות היה כל כך מוצלח עד שעכשיו הוא צריך לקצץ את הגבות ואת פאות הלחיים שלו בכל יום. הניתוח עיבה את השיער של ג’דליקה ובנוסף לכך גם הנמיך את קו השיער שלו. כתוצאה מכך התווספו לו גם גבות ופאות לחיים חדשות. ג’דליקה, שתאוות הניתוחים הפלסטיים שלו הפכה אותו למפורסם בכל העולם, הסביר שהוסיפו לו כ- 2800 שתלים לשיער כדי לחקות את האליל שלו ועל הדרך לעזור לו להרגיש כמו “גבר זכר”.

ג’סטין מימן בעבר מעל ל-40 טיפולי הסרת שיער בלייזר, כולל שיער הפנים, ועכשיו החזיר את הגלגל לאחור כשהשתיל לעצמו, בנוסף לשיער הקרקפת, גם פאות לחיים. “אני חושב ששיער פנים משחק תפקיד משמעותי באופן שבו החברה תופסת גבריות או יופי ויזואלי של גבר לעומת זה של נער. בשנות ה-20 שלי התנערתי משיער הפנים וניסיתי להיאחז במראה הילדי שלי. לא הייתי מוכן להיות בעל מראה של גבר בוגר”.

ג’סטין הודה שבעבר השתמש בטיפולי הסרת השיער בלייזר על מנת להרגיש בנוח “בתוך העור של עצמו”. “בשנות ה-20 המוקדמות שלי הוצאתי כל כך הרבה כסף על טיפולי הסרת שיער בלייזר, אבל היום אני בן 37 ואני מרגיש שאני רוצה להגיע לגיל 40 עם שיער פנים, ושזה יראה חושני עלי”.

טיפולי הסרת שיער בלייזר ללא הגבלה – הדרך החסכונית לתוצאה

אין ספק שג’סטין היה משקיע הרבה פחות כסף אם היה עובר טיפולי הסרת שיער בלייזר אצלנו באמריקן לייזר, מאחר שאנו מציעים חבילות הסרת שיער ללא הגבלה. בעזרת חבילות אלה, אנו מלווים את המטופל לאורך חייו ומספקים לו כמה טיפולים שנדרשים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה – במחיר אחד, ללא תוספת תשלום.

כמובן שלפני שעוברים הסרת שיער בלייזר, מומלץ להיות שלמים עם הטיפולים משום שהתוצאה שלהם אכן יכולה להיות בלתי הפיכה – ולאחריהם יתכן שתיהנו מגוף חלק לתמיד.

למידע נוסף על טיפולי הסרת שיער בלייזר ברשת אמריקן לייזר התקשרו אלינו: 1700707060 או כתבו לנו את פרטיכם וניצור איתכם קשר בהודעה