הסרת המשקפיים

EBK – המילה האחרונה בתחום הסרת המשקפיים

מתכננים לעבור הסרת משקפיים בלייזר? אל תעשו זאת בלי להכיר את המילה האחרונה בתחום – טכנולוגיית EBK

EBK היא טכנולוגיה חדשנית להסרת משקפיים ולטיפול תיקון ראייה באמצעות לייזר. במסגרת הטיפול, מתבצע קילוף עדין של שכבת האפיתל (השכבה העליונה) של קרנית העין, כהכנה לקראת הסרת משקפיים בלייזר.

במסגרת שימוש בטכנולוגיית EBK, מכשיר חד פעמי בשם EpiClear מאפשר להסיר ביעילות רבה ובעדינות את רקמת האפיתל, ללא כל פגיעה בשכבת המטרה שבקרנית. הגילוף המדויק של שכבת האפיתל מסייע בהחלמה מהירה יותר מטיפול הסרת משקפיים בלייזר. בתום הטיפול רקמת האפיתל מתחדשת באופן מלא וטבעי, ללא צלקות או משקעים.

כמה זמן לוקח התהליך?

תהליך הקילוף עם טכנולוגיית ה EBK אורך כשמונה שניות בלבד בכל עין.

האם התהליך יקר?

הליך ה EBK אינו יקר במיוחד, עם זאת, מי שאינם מעוניינים לשלם עליו יכולים לעבור הסרת משקפיים בלייזר ברשת אמריקן לייזר בהצלחה רבה גם בלעדיו.

האם הסרת משקפיים בעזרת EBK בטוחה?

כן. מאחר שהקילוף המתבצע בשיטת ה EBK שטחי, הדבר מצמצם את הסיכון לפגיעה בשלמותה ובריאותה של הקרנית וממזער את הסיכוי לסיבוכים. הנוהל עדין ומדויק – ותורם להתאוששות מהירה יותר של העין לאחר הסרת משקפיים בלייזר.

למי טיפול הסרת משקפיים בלייזר בעזרת EBK מתאים?

לפני הסרת משקפיים בלייזר, עוברים המטופלים בדיקת התאמה יסודית ומעמיקה על מנת לקבוע אם מבנה העין שלהם מתאים לטיפול הסרת משקפיים – עם או ללא EBK. במידה שהמטופל נמצא מתאים, ממליצים לו רופאי אמריקן לייזר על הטכנולוגיה המתאימה ביותר לביצוע הסרת משקפיים בלייזר עבורו, ובאפשרותו לעבור את ההליך בעזרת EBK.

ולמי טיפול הסרת משקפיים בלייזר בעזרת EBK אינו מתאים?

טיפול הסרת משקפיים בלייזר בעזרת EBK איננו מתאים למי שנולדו עם קרנית דקה מידי או מעוותת, או שהקימור שלה לא מתאים למספר המשקפיים. כמו כן, ההליך לא מתאים למי שהעיניים שלו נפגעו בעקבות מחלות או תופעות שונות, כמו קטרקט למשל.

כמה זמן צפויה לקחת ההתאוששות מטיפול הסרת משקפיים בלייזר בעזרת EBK?

מטופלים שנותחו בשיטת ה EBK חוזרים לראייה מלאה כעבור 24 שעות, במקרי הקיצון עד 48 שעות לכל היותר. מדובר בטיפול בזק שאפילו לא מצריך היעדרות מהעבודה – אם עברתם את ההליך ביום חמישי, ביום ראשון אתם כבר בחזרה במשרד, ובלי המשקפיים. יש לציין, כאמור, ש EBK מקצר ומקל על ההחלמה מההליך.

לבדיקת התאמה ללא תשלום לטיפול הסרת משקפיים בלייזר עם EBK, התקשרו אלינו ל: 1700707060 או השאירו לנו את פרטיכם ואנו ניצור אתכם קשר