הסרת משקפיים בלייזר

אפליקציה במקום הסרת משקפיים בלייזר?

אם טרם עברתם הסרת משקפיים בלייזר, אפליקציה ישראלית חדשה מציעה לעשות לכם בדיקת ראייה ללא צורך בפגישה עם רופא.

חדשות מעניינות בתחום הראייה – אפליקציה בשם GlassesOn שפיתחו שני ישראלים (ד”ר עופר לימון ד”ר אלכס זלוטניק) מספקת חלופה מעניינת לאופטומטריסטים, על ידי כך שתאפשר לכל אדם לבצע בדיקת ראיה ולקבל מרשם למשקפיי ראיה, או עדשות מגע, (אם לא עבר טיפול לצורך הסרת משקפיים כמובן) וכל זה באמצעות הטלפון החכם בלבד.

האפליקציה פשוטה יחסית לשימוש ומאפשרת שלושה יישומים: הראשון – חילוץ המרשם מהמשקפיים הקיימים של המשתמש. השני – בדיקה סובייקטיבית של הראייה לקבלת מרשם חדש, והשלישי – מדידת המרחק בין האישונים. מטופלים שעברו הסרת משקפיים בלייזר, לא יזדקקו מן הסתם לבדיקה מסוג זה.

האפליקציה עושה שימוש בתמונה חכמה, המשתנה כשהמשתמש צופה בה ללא משקפיים ממרחקים שונים. למעשה המשתמש מחזיק את הנייד וצופה במטרות תוך שהוא נע לקראתן. “אדם הזקוק למשקפיים יבחין בשינוי של האובייקט – ובאותו רגע יעצור את התנועה. המרחק בין המסך לעין מעיד על המספר הדרוש לתיקון הראייה”, הסביר לימון בראיונות לתקשורת. לדבריו הבדיקה יודעת גם לזהות קיום של צילינדר ולזהות את גודלו ואת זוויתו. המרשם מתקבל באפליקציה או בזמן הרכישה באתרים. יש לציין שטיפול לצורך הסרת משקפיים בלייזר עשוי לטפל גם בצילינדר.

GlassesOn עלתה לאוויר לפני כחודשיים והיא זמינה להורדה בחנויות האפליקציות בישראל, קנדה, ניו זילנד ואוסטרליה. החברה משתפת פעולה עם חברות ואתרים למכירת משקפיים ברשת האינטרנט ומתכוננת להשקת המוצר בשוק האמריקאי בתקופה הקרובה. לדברי חיים בכר, סמנכ”ל הפיתוח העסקי בחברה, בעזרת היישום לחילוץ מרשם מהעדשות הקיימות הפיקה החברה כ-5,000 מרשמים למשתמשים בהודו, בקנדה ובישראל, ללא עלות.

החברה מיישמת שני מודלים עסקיים עיקריים: הראשון הוא מודל חלוקת הכנסות עם אתרים למכירת משקפיים. והשני פילנתרופי לחלוטין – מתן אפשרות לארגונים הפועלים במקומות בהם הגישה לשירותי אופטומטריה מוגבלת, להשתמש באפליקציה ללא כל עלות. “80 אחוז מבעיות הראייה ניתנות לפתרון פשוט באמצעות משקפי ראייה – אם כי זה עדיין לא נגיש לכולם”, אומר לימון.

הסרת משקפיים בלייזר – הפתרון הפשוט ביותר

למרות הפשטות שבבדיקה – השימוש עצמו בעדשות מגע או במשקפיים הוא כמובן עדיין מסורבל ולא נוח. אם אתם רוצים להיפרד מהמשקפיים ומהעדשות – כדאי לכם לבדוק אם אתם מתאימים לעבור הסרת משקפיים בלייזר.

כאן ברשת אמריקן לייזר אנו מציעים לכם לבדוק את אתם מתאימים לביצוע הסרת משקפיים בלייזר ללא עלות – ולקבל באותה הזדמנות גם בדיקת ראייה מקיפה.

לתיאום בדיקת התאמה ללא תשלום צרו איתנו קשר בטלפון 1700707060 או השאירו לנו את פרטיכם ונתקשר אליכם.