טיפול לייזר בעיניים

חדש בעולם – טיפול לייזר בעיניים לשינוי צבע

טיפול חדש בעזרת לייזר בעיניים משנה את צבע ראי הנפש. האם בקרוב נוכל לשנות את צבע העיניים שלנו בעזרת הליך פשוט? התשובות בכתבה.

הסרת משקפיים באמריקן לייזר

רק ל-17% מכלל האוכלוסייה העולמית יש עיניים כחולות. עד היום, בעלי צבעי עיניים אחרים שחשקו בעיניים כחולות, נאלצו להסתפק בעדשות מגע או בשתלי-קשתית מלאכותיים. כל זה עומד אולי להשתנות כי ניתוח חדשני מבטיח לאפשר לכל מי שיחפוץ בכך, להפוך עיניים חומות לכחולות – תוך 20 שניות.

פרוצדורת 20 השניות היא הליך המערב טיפול לייזר בעיניים ש’שובר’ את המלנין, פיגמנט שנמצא בעין, בשיער ובעור ואחראי על הגוון שלהם. טיפול לייזר בעיניים חדש גורם להסרת הפיגמנט מפני השטח של קשתית העין ומאפשר לאור להיכנס ולהתפזר בתוך הקרנית בעין, שם ממוקמים הסיבים שנראים בעיניים בהירות.

“למעשה מתחת לכל עין חומה ישנה עין כחולה שהיא בעצם עין חסרת פיגמנט. ההבדל היחידי בין עין חומה לבין עין כחולה הוא שכבה דקה מאוד של פיגמנט שנמצאת על פני השטח. אם מסירים את הפיגמנט הזה, האור יכול להיכנס לסטרומה (גוף הקרנית), שם ממוקמים הסיבים הקטנים שנראים כמו חישוקי אופניים בעין בהירה. כשהאור מתפזר, אורכי הגל הקצרים ביותר הם היחידים שמשתקפים חזרה, וזהו הקצה הכחול של הספקטרום,” כך הסביר ד”ר גרג הומר בראיונות לתקשורת.

בהליך החדש, לייזר בעיניים אינו זה שמסיר את הפיגמנט בעצמו, אלא גורם להיפרדותו מהקשתית, דבר זה גורם לגוף להסיר את הפיגמנט. כתוצאה מכך, כמה שבועות לאחר טיפול לייזר בעיניים מסוג זה, הן הופכות לכחולות.

לפני שאתם ממהרים להתעניין בטיפול לייזר בעיניים מסוג זה, נבשר לכם שהוא עדיין אינו נמצא בשימוש נפוץ. הטיפול נמצא בתהליך לקבלת אישור מהגופים הרגולטוריים בארה”ב. בינתיים עברו את הניתוח 37 איש (17 ממקסיקו ו ה-20 הנותרים מקוסטה ריקה). כפי הנראה יתומחר הניתוח בארה”ב בעלות של כ- 5000 דולר.

לייזר בעיניים לשיפור הראייה

אנחנו באמריקן לייזר חושבים שעיניים הן יפות בכל צבע, ואיננו מציעים טיפול לייזר בעיניים לשינוי צבען, אלא לשיפור ראייה. טיפולי לייזר בעיניים לשיפור ראייה מתבצעים באמריקן לייזר בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, על ידי רופאים מנוסים. כבר אלפים רבים של מטופלים מרוצים נפרדו מהמשקפיים ושיפרו את ראייתם בעזרתנו.

אם אתם מתעניינים בטיפול לייזר בעיניים לשיפור ראייה, נשמח להזמינכם לבדיקת התאמה ללא תשלום. השאירו לנו את פרטיכם או התקשרו אלינו: 1700707060  ונשמח לעמוד לרשותכם.