הסרת שיער

הסרת שיער – למה עדיפה חבילה ללא הגבלה?

אמריקן לייזר היא החברה היחידה בישראל שמציעה חבילות הסרת שיער ללא הגבלה. קראתם נכון – אתם משלמים סכום קבוע ושווה לכל נפש ועוברים כמה טיפולים שאתם צריכים עד לתוצאה הרצויה, ללא תשלום נוסף על טיפולים שתעברו בהווה או בעתיד במידת הצורך, באזורים שבחרתם. למה כדאי לבחור בחבילה ללא הגבלה?

מחירים הסרת שיער

  • כי אנחנו לא סופרים לכם טיפולים: בתחום הסרת השיער, כל החברות מלבד “אמריקן לייזר” מוכרות חבילות טיפולים. במידה שתזדקקו לטיפולים נוספים, תידרשו לשלם. אנחנו מוכרים לכם תוצאה, ולא סופרים את מספר הטיפולים הנחוץ לכם בדרך אליה.
  • כי איתנו תשלמו פעם אחת: כשמדובר בהסרת שיער, לכל אדם קצב התקדמות משלו וקשה לנבא כמה טיפולים נדרשים כדי להגיע לתוצאה הרצויה. לכן, רבים ממי שרוכשים מספר מוגבל של טיפולים, מגלים שמספר זה אינו מספיק להם ושעליהם לשלם שוב. אצלנו – לא תידרשו לשלם שנית. התשלום מספק לכם טיפולים ללא הגבלה בחברת האסתטיקה המובילה בישראל – עד לתוצאה רצויה, וטיפולים נוספים לתחזוקה במידת הצורך, ללא צורך בתשלום נוסף.
  • בגלל השקט הנפשי: ב”אמריקן לייזר” אתם יודעים שבית האסתטיקה הרפואית המוביל בישראל דואג לכם, ושהתשלום שביצעתם מכסה את כל הצרכים שלכם באזורי הטיפול עליהם סיכמתם. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שלא תידרשו לשלם או לסכם שוב על טיפולים נוספים בעתיד ושאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.
  • כי הסרת שיער אינה לצמיתות: הסרת שיער בלייזר היא אמנם יעילה מאד, אך היא אינה בהכרח לצמיתות. הסרת שיער בלייזר משפיעה רק על זקיקי שיער פעילים. זקיקי שיער רדומים, שאינם מושפעים ממנה, יכולים להצמיח שיער חדש בעקבות שינויים הורמונליים, היריון וכדומה. אם דבר זה יתרחש – תוכלו להגיע לטיפולים נוספים במסגרת חבילת הטיפולים ללא הגבלה, בלי לשלם שקל נוסף.
  • כי אנחנו מתחייבים לתוצאות: אנחנו, באמריקן לייזר, מלווים אתכם עד לתוצאה הרצויה. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המובילות בעולם, המאושרות על ידי ה-FDA, משרד הבריאות ומכון התקנים, ופועלים תחת פיקוח רפואי. אנו מתחייבים ללוות אתכם בתשלום אחיד ומסוכם מראש, עד לתוצאות הרצויות.
  • כי יש לנו אינטרס משותף – שתגיעו לתוצאה הרצויה: כאשר אנו מתחייבים לטיפולים ללא הגבלה, אתם יכולים להיות בטוחים שאנו מעוניינים שהטיפולים יצליחו. כאשר אתם משלמים על כל טיפול, האינטרס של המטפל הוא שתמשיכו להגיע – ולשלם על טיפולים נוספים.

רוצים לדעת עוד? מעוניינים במידע נוסף על חבילות הסרת שיער ללא הגבלה? השאירו לנו את פרטיכם וניצור עמכם קשר!